Özel sektör İş İlanları

BİM, A-101, ŞOK İŞKUR Destekli İş İlanları: Kadro Kadro 394 Personel Alımı

BİM, A-101 ve ŞOK kadrolarında personel açığı bulunan market birimlerine personel alımları yapacaklarını ilan ettiler. Market zincileri tarafından yayımlanan bu alım ilanlarında çok sayıda pozisyon için personel alımları yapılacak. 

BİM, A-101 ve ŞOK PERSONEL ALIM İLANLARI

En az ilköğretim mezunu olmak üzere farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri alım ilanlarının yer aldığı duyuru detaylarını sizlere aktarıyoruz. 

BİM, A-101 ve ŞOK tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar

İlanlara göre İŞKUR destekli personel alımı yapılacak şehirler

İlanlara başvuruların nasıl yapılacağına dair detayları ve diğer bilinmesi gereken noktaları sizlerle paylaşıyoruz. 

AÇIK KADROLAR

BİM, A-101 ve ŞOK Marketler zincirlerinin İŞKUR üzerinden yayımladıkları personel alım ilanlarında yer alan ilanlara göre firmalar çeşitli pozisyonlardan toplam 394 personel alımı yapılacak. Bu alımlar 10’dan fazla farklı pozisyonda gerçekleştirilecek. 

Bu çerçevede ilanlarda yer alan kadro bilgileri ve kontenjan detaylarını aşağıda aktarıyoruz. 

A-101 PERSONEL ALIM İLANI

Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi (A-101) tarafından yayımlanan personel alım ilanında toplam 6 kadroda personel alımı yapılacağı ilan edildi. Bu ilanlara göre  A-101 toplam 185 personel alımı gerçekleştirecek. A-101 tarafından alım yapılacak kadrolar arasında Reyon Görevlisi, Muhasebeci, Beden İşçisi (Genel), Kasiyer, Proses İşçisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda).

BİM PERSONEL ALIM İLANI

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. tarafından yayımlanan personel alım ilanında 5 farklı kadroda personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilanlarda toplam 85 personel alımı yapılacağı ilan edildi. İlanlara göre alımlarda yer alan açık pozisyonlar şunlar; Sırala : İl | Son Başvuru Tarihi Reyon Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Şoför-Yük Taşıma, Satış Görevlisi, Market Elemanı.

ŞOK PERSONEL ALIM İLANI

ŞOK Marketler Ticaret A.Ş tarafından yayımlanan personel alım ilanında 8 farklı kadroda personel alımı yapılacağı ilan edildi. İlanlarda yer alan kadro kontenjan detaylarına göre ŞOK Marketler toplam 124 personel alımı yapacağını açıkladı. Firma tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan açık kadrolar şunlar; Satış Danışmanı / Uzmanı, Proses İşçisi, Kasiyer, Ambar/Depo Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Reyon Görevlisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda)

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Bu üç market tarafından yapılacak olan personel alımları aşağıda yer alan şehirlere yapılacak.

A-101 personel alımları; Edirne, İzmir, Tekirdağ, Bursa, Denizli, Kocaeli, İstanbul

BİM personel alımları; İzmir, Kocaeli, Tekirdağ, Balıkesir, İstanbul, Antalya, Karabük

ŞOK Marketler personel alımları; Eskişehir, Kayseri, Düzce, Kocaeli, Ankara, Karabük, Denizli, Muğla, Tekirdağ, Konya, Kastamonu

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşulları şunlar,

Genel Koşullar

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, kadrolar için belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek yada edebilecek olmak, deneyim şartı talep ediliyorsa bu şartı sağlamak.

Çalışma Koşulları

 Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın. Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak, şartlarını sağlamaları gerekiyor.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

A-101, ŞOK, BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. 

İlanlar için;

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan yönergeleri izleyerek ilanları görüntüleyebilir.

İŞKUR İş İlanları sayfasına gidin (aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz). BİM, A-101 ve ŞOK personel alım ilanlarını görüntülemek için İş Yeri Unvanı Yazan Yere 

BİM ilanlarını görüntülemek için BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR

A101 ilanlarını görüntülemek için YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ (A101)

ŞOK ilanlarını görmek için ŞOK Marketler

Yazıp Arama Butonuna Basın

Görsel Gösterim:

İŞKUR üzerinden yayımlanan A-101, BİM ve ŞOK ilanlarını yakından takip etmek için;

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir