Özel sektör İş İlanları

BİM, A101 ve ŞOK İŞKUR Destekli 705 Personel Alımı Yapıyor

Yaygın mağaza ağları ile dikkat çeken ve Türkiye’nin her noktasında hizmet vermeye çalışan market zincirleri açılan yeni şubeleri için personel alımları yapacaklarını ilan ettiler. 

Farklı kadrolarda yapılacak personel alımlar çok sayıda şehir için gerçekleştirilecek. Bu alım ilanları için adayların bilmeleri gereken tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

İlan metinlerinde yer alan kadro bilgileri, hangi mağaza kaç personel alımı yapılacak, İŞKUR üzerinden başvurular nasıl yapılır? Tüm bu detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

BİM, A101 VE ŞOK PERSONEL ALIMI

BİM, ŞOK ve A101, İŞKUR üzerinden yayımladıkları personel alım ilanlarında toplam 705 personel alımı yapacaklarını duyurdular. İlan metinlerinde yer alan kadro ve kontenjan bilgileri şu şekilde;

Kadro Kontenjan Bilgileri

BİM Birleşik Mağazaları Personel Alım İlanları: Beden İşçisi, Kasiyer, Reyon Görevlisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Büro Memuru (Genel), Sekreter, Muhasebeci, İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı, Mağaza Sorumlusu/şefi, Market Elemanı.

Bim tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında toplam 420 Personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

Yeni Mağazacılık Anonim Şirketi (A 101) tarafından yayımlanan ilanda yer alan kadro bilgileri; Sırala : İl | Son Başvuru Tarihi Beden İşçisi (Genel), Reyon Görevlisi, Kasiyer ve Satış Danışmanı / Uzmanı(Perakende Satış Elemanı (Gıda)). Yayımlanan bu alım ilanlarında toplam 141 personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

ŞOK Marketler A.Ş İŞKUR üzerinden yayımladığı personel alım ilanlarında Kasiyer, Market Elemanı, Forklift Operatörü, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Beden İşçisi (Genel) alımları yapacağını duyurdu. Bu alımlar kapsamında alım yapılacak personel sayısı ise 144 olarak duyuruldu. 

BAŞVURULAR İÇİN ADAYLARDAN TALEP EDİLEN KOŞULLAR

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar her firma tarafından ayrı ayrı belirlenen başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

Bu başvuru koşullarını ana başlıkları ile sizlere aktarıyoruz. 

İlanlara başvurular için adayların Türk vatandaşı olması isteniyor. Bunun dışında adayların ayrında görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, kadrolara göre belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, İş Tanımı; Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak, şartlarını sağlamaları gerekiyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için adım adım başvuru yöntemlerini açıklıyoruz. 

1- İlanlara başvuruda bulunacak adaylar öncelikle İŞKUR İş İlanları Sayfası üzerinden bu alım ilanlarını bulmaları gerekiyor. (Aşağıda yer alan bağlantıdan ilanlara ulaşabilirsiniz)

2- İlanlara ulaşan ve başvuru koşullarını sağlayan adaylar ilan metninde yer alan başvuru yöntemi ile başvurularını yapabilirler. 

3- Bu yöntemlerden ilki adayların başvurularını İŞKUR üzerinden yapmaları. Diğer yöntem ise ilan metninde yer alan iletişim bilgilerinden alım yapacak firmaya ulaşmak ve şahsen başvuru yapmak.

İLANLARI GÖRÜNTÜLEME DETAYLARI

İlanları görüntülemek için uygulamanız gereken adımlar;

* Öncelikle aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilan sayfasına açın. Daha sonra Açılan sayfada İşyeri Unvanı yazan bölüme alım yapacak firmanın adını yazın ve ara butonuna basın. 

Bim ilanlarını görüntülemek için BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR, A101 ilanlarını görüntülemek için YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ (A101), ŞOK ilanlarını görmek için ŞOK Marketler yazmalısınız. 


İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Alım İlanlarından Haberdar Olmak İçin Bizleri Takip Edin

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir