Özel sektör İş İlanları

BİM İŞKUR Destekli 470 Personel Alım İlanı Yayımladı

BİM Birleşik Mağazalar Zinciri farklı şehirlerde bulunan mağazalarına personel alımı yapacağını ilan etti. Çok sayıda kadroda ve pozisyonda yapılacak olan personel alımlarına dair bilinmesi gerekenleri sizlerle paylaşıyoruz. 

BİM PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLADI

BİM Birleşik Mağazalar Zinciri tarafından İŞKUR üzerinde yayımlanan personel alım ilanlarında; normal personellerin yanında engelli personel alımı yapılacağı da duyuruldu. 

Söz konusu ilanda alım yapılacak şehirler ise şu şekilde açıklandı. 

Antalya, Uşak, Hatay, Kahramanmaraş, Mersin, İzmir, İstanbul, Denizli, Kilis, Bursa, Ankara, Tekirdağ, Nevşehir, Karabük, Erzurum, Kayseri, Antalya.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında alım yapılacağı ilan edilen kadrolar arasında, Reyon Görevlisi, Mağaza Sorumlusu/şefi, İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı, Muhasebeci, Sekreter, Kasiyer, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Market Elemanı, Beden İşçisi (Genel) pozisyonları bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanı için Bim Birleşik Mağazalar Zinciri adaylardan bazı koşullar talep ediyor. Kurum politikası gereği tüm adaylardan talep edilen genel başvuru koşullarının yanı sıra adayların ayrıca her pozisyon için belirlenen başvuru koşullarına sahip olmaları gerekiyor. 

İlanlara başvuruda bulunacak adaylrın Türk vatandaşı olması isteniyor. Bunun dışında adayların ayrında görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, kadrolara göre belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, İş Tanımı; Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak, şartlarını sağlamaları gerekiyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yayımlanan ilanlar için adaylar öncelikle ilanı İŞKUR’dan bulacaklar. İŞKUR üzerinden ilana ulaşan adaylar daha sonra ilan metninde yer alan şekilde ilana başvurularını yapacaklar. Başvurular ya şahsen firmaya yapılıyor yada İŞKUR üzerinden gerçekleştiriliyor. 

İlanları Nasıl Görüntülerim

* İŞKUR İş İlanları sayfasına aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaş.

* Açılan sayfada İşyeri Unvanı yazan bölümü bulun. 

* Bim ilanlarını görüntülemek için BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR

* Yazın ve Ara butonuna basın. 

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için; https://goo.gl/1yMng7 (bağlanıtıyuı kopyalayın internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Personel Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir