Özel sektör İş İlanları

BİM Kendi Sitesinden İlana Çıktı! Şehir Şehir BİM Personel Alımı

Türkiye’nin en önemli marketler zinciri arasında yer alan BİM binlerce kişiye iş ve istihdam sağlıyor. 

Öyle ki firmanın neredeyse Türkiye geneli her il ve ilçede şubesi bulunuyor. Bu marketlerde ve firma birimlerinde çeşitli kadrolarda personeller görev yapıyor. 

Firmanın hedefleri doğrultusunda büyümeye gitmesiyle yeni personel ihtiyacı doğuyor. Bu çerçevede yayımlanan bu ilanları sizlerle buluşturuyoruz. 

BİM PERSONEL ALIM İLANI

BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanları, firmanın İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından ilan ediliyor. Başvurularda yine BİM’in kendi internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapılıyor. 

Türkiye geneli çok sayıda şehir için yayımlanan personel alım ilanlarına farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için memur personel ve işçi kadroları bulunuyor. 

KADRO BİLGİLERİ

Genel olarak firmanın personel alım politikasına dair verdiğimiz bilgilerin ardından ilanlarda yer alan açık kadro detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Açık Kadrolar

Birinci Grup Açık Kadrolar: Reklam ve İletişim Asistanı, Bilgi İşlem Asistanı, Gıda Mühendisi, Müdür ve Müdür Yardımcıları, 

İkinci Grup Açık Kadrolar;  Depo Personeli, Perakende Satış Elemanı, Taze Gıda Personeli, Meyve-Sebze Personeli, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Mal Kabul Personeli, Kasa Reyon Personeli, Et-Şarküteri Personeli, Kozmetik Personeli, Unlu Mamüller Personeli, Bursa Bölge Mağaza Personeli (Engelli)Mağaza

ALIM YAPILACAĞI İNTERNETTEN İLAN EDİLEN ŞEHİRLER

BİM personel alım ilanları için internet üzerinden yayımlanan ilanlar ile alım yapılacak şehirlerin sıralı listesi sizlerle.

Artvin, Gümüşhane, Rize, Trabzon, Balıkesir, Çanakkale, Manisa, Afyon, Uşak, Konya, Kütahya, Isparta, Denizli, Van, Ankara, Kırıkkale, İzmir, İstanbul, Bursa, Tekirdağ, Kocaeli, Mersin.

BİM PERSONEL ALIMINDA ADAYLARDAN HANGİ ÖZELLİKLERİ İSTİYOR?

Her kurum ve firma ilanında olduğu gibi BİM’de personel alım ilanlarında adaylardan çeşitli özelliklere haiz olmalarını istiyor. 

Türk vatandaşı olmak, Öğrenim Şartını karşılamak, Askerlik ile ilişiği olmamak, Görevine engel sağlık sorunu bulunmamak, Güvenlik araştırması sonucu olumlu olmak, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip olmak. Müşterileri güleryüz ile karşılamasını ve uğurlamasını, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamasını, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamasını ve Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunma işlemlerini yerine getirmelerini sağlamak. 

İLANLARA BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Kamu ilanları olarak sizlere aşağıda bağlantı adresini verdik. Burada bulunan ilanları inceleyip kendi şehrinizde bulunan market ve kadro için elektronik başvuru yapabilirsiniz.

İlana başvuru için; https://bit.ly/2PL9Xki

NOT: Bağlantıyı kopyalayın (Sadece kırmızı olanları), internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir