Özel sektör İş İlanları

BİM Kendi Sitesinden İş İlanı Yayımladı: Personel Alımı Yapılacak İller ve Kadrolar

Kamuilanlari.com daha önce BİM tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanları sizlere aktarmıştık. 

Bu haberimizde ise siz okuyucularımıza BİM Mağazalarının kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı personel alım ilanlarını derledik. 

Alım yapılacak kadrolar, alım yapılacak şehirler ve ilanlara başvuru şartlarına ilişkin genel bilgileri sizlere paylaşıyoruz. 

BİM PERSONEL ALIM İLANLARI

BİM Birleşik Mağazalar Zinciri, Türkiye’nin en büyük marketler zincirinden birisi. Türkiye’nin her şehrinde ve her ilçesinde bir şubesi bulunan BİM, bu şubelerine dönem dönem personel alımı yapıyor. 

Bu kapsamda marketler zinciri tarafından ilan edilen alımları sizler için derledik. 

Alım Yapılacak Kadrolar

(Engelli) Mağaza Elemanı, Perakende Satış Elemanı, Mağaza Mal Kabul Personeli, Taze Gıda Personeli , Kasa Reyon Personeli, Gıda Mühendisi İstanbul(Asya), Satın Alma Asistanı, Depo Personeli, Genel Başvuru, Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı, Meyve Sebze Personeli, Unlu Mamüller Personeli, Kozmetik Personeli, Et Şarküteri Personeli, Muhasebe Personeli, Satış Elemanı.

Alım Yapılacak Şehirler

BİM tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan ve adayların merak ettiği en önemli noktalardan birisi de alım yapılacak şehirler. İlanlara başvuruda bulunacak adaylar genel başvuruların yanı sıra aşağıda yer alan şehirlerde ilan edilen kadrolar için başvuru yapabilir. 

İşte O Şehirler; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Kocaeli, Bilecik, Muğla, Antalya, Gümüşhane, Rize, Trabzon, Artvin, Kırıkkale, Adana, Mersin, Afyon, Uşak, Konya, Kütahya, Isparta, Denizli, Adıyaman, Şanlıurfa, Van Tekirdağ.

BAŞVURU KOŞULLARI

BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların firma tarafından belirlenen tüm koşullara haiz olması gerekiyor. llanda yer alan Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak şartlarına ek olarak ayrıca aşağıda yer alan koşullar bulunuyor. 

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları; En az lise mezunu (kadroya göre değişkenlik göstermekte) Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip,

Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak.

İLANA BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

BİM personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını, BİM’in kendi sayfası üzerinden yapacaklar. Başvurular elektronik olarak BİM’e bildirilecek. 

İlana başvuru için; https://bit.ly/2PL9Xki Bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir