Özel sektör İş İlanları

BİM Personel Alım İlanı Yayımladı! Alım Yapılacak Şehirler ve Açık Kadrolar

BİM kendisine ait internet sitesi üzerinden kadrosunda personel açığı bulunan marketlerine ve firma birimlerine personel alımı yapacağını ilan ediyor. 

BİM tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların adayların eğitim durumlarına göre yapılacağını bildirdi. Ayrıca alımlara, ilan edilen kadroların gerekliliklerini sağlayan adayların başvuru yapabileceği belirtildi.

BİM personel alım ilanı ile ilgilenen adaylar için bu ayrıntıları aşağıda aktarıyoruz.

BİM PERSONEL ALIM İLANI

Kendisine ait internet sayfası aracılığıyla duyurduğu personel alım ilanlarında çok sayıda şehir için alım yapacağını ilan eden BİM Marketler, toplam 17 şehirde personel alımı gerçekleştirecek. 

Norman personel alımlarının yanında engelli personel alımı da gerçekleştirecek olan kurum, sizlere aşağıda aktardığımız şehirlerde alımlar yapacak. 

Alım Yapılacak Şehirler

İstanbul, Bursa, Ankara, Kocaeli, Tekirdağ, Muğla, Adana, Mersin, İzmir, Artvin, Gümüşhane, Rize, Trabzon, Afyon, Uşak, Konya, Kütahya, Isparta, Denizli, Van, Antalya, Kırıkkale, Balıkesir, Çanakkale, Manisa.

HANGİ PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

BİM Marketleri bünyesinde onlarca kadroda personel çalıştırıyor. Her birim için farklı pozisyonlarda personel görevlendiren BİM bu kadrolarda oluşan açıkları yeni ilanlarla tamamlıyor. 

Yukarıda yer alan BİM birimleri içinde yeni personel alım ilanları yayımlandı. Bu ilanlarda yer alan açık kadro bilgileri ise şu şekilde,

İlanlara göre BİM Marketlere;

* Depo Personeli, Genel Başvuru, Perakende Satış Elemanı, Mağaza Mal Kabul Personeli, Taze Gıda Personeli , Kasa Reyon Personeli, Gıda Mühendisi İstanbul(Asya), Satın Alma Asistanı,

* Mağaza Müdürü, Mağaza Müdür Yardımcısı, Meyve Sebze Personeli, Unlu Mamüller Personeli, Kozmetik Personeli, Et Şarküteri Personeli, Muhasebe Personeli, Satış Elemanı.

İLANLARA BAŞVURULAR İÇİN HANGİ KOŞULLAR TALEP EDİYOR?

İlan edilen kadrolar için başvuru yapmak isteyecek adaylara yönelik bilgilendirmelerde yapıldı. Bu bilgilendirmelerde başvuru yapacak personellerin ana hatlarıyla hangi özelliklere sahip olmaları gerektiği bildirildi. 

Hem mesleki özelliklerin hemde genel koşulların yer aldığı bu şartlar kadrolara göre farklılık da gösterebiliyor.

Türk vatandaşı olmak, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, Görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, n az lise mezunu (kadroya göre değişkenlik göstermekte) Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın, Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip olmak. 

Mesleki Talepler

BİM bünyesinde görevli personellerin Müşterileri güleryüz ile karşılamasını ve uğurlamasını, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamasını, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamasını ve Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunma işlemlerini yerine getirmelerini istiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi BİM ilanlarını kendi sitesi üzerinden duyuruyor. Bu ilanlara başvurular da bu site üzerinden elektronik olarak yapılıyor. 

Adaylar aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla BİM’in kurumsal kariyer sayfasına ulaşabilir ve başvuru yapabilir.

İlana başvuru için; https://bit.ly/2PL9Xki

NOT: Bağlantıyı kopyalayın (Sadece kırmızı olanları), internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir