Özel sektör İş İlanları

Birleşik Arap Emirlikleri’nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alım İlanı

Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı olan Emirates Havayolları Kabin Memuru alımı yapacak. 

Türk personeller arasında yapılacak alımlar için Antalya’da bir işe alım etkinliği düzenleyecek olan havayolu şirketi sözleşme imzaladığı personellere ile en az 2 bin 660 dolar yani 15 bin 400 TL maaş ödeyecek. Ayrıca işe alınan personeller Dubai’de kalacak, elektrik, su ve barınma gibi giderler için ücret ödemeyecek.

15 BİN 400 TL MAAŞLA PERSONEL ALIMLARI

Birleşik Arap Emirlikleri’nin havayolu şirketi olan Dubai merkezli Emirates Havayolları, Türkiye’de işe alım etkinliği düzenleyecek. 19 Nisan tarihinde düzenlenecek etkinlik kapsamında havayolu şirketi Kabin Memuru (Kabin Görevlisi) alımları için başvuru toplayacak.

Antalya’da bir otelde düzenlenecek etklinlik sonrası başvurusu kabul edilen adaylar 7 aşamalı bir eğitimden geçecekler. Başvurular ise CV inceleme ve değerlendirme, grup değerlendirmesi, erişim değerlendirmesi, online İngilizce değerlendirmesi ve davranış anketi, web tabanlı final görüşmesi aşamalarından sonra değerlendirilecek. 

Başvuruları kabul edilen ve eğitimlerini tamamlayan adaylar ise işe başlayacaklar. Ekonomi 2 sınıfında işe başlayacak olan personellere ortalama 2 bin 660 dolar (15 bin 428 TL) maaş verilecek ancak çalışan uçak tipi büyüdüğünde ve kabin sınıfının değişmesi halinde maaş yükselecek. 

Başvuru Şartları

Söz konusu ilana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen koşullar ise şu şekilde,

Katılma anında en az 21 yaşında olmak Ayak uçlarında dururken 212 cm’lik kol erişimi Minimum 160 cm yükseklik Lise mezunu İngilizcede akıcılık (yazılı ve sözlü) Emirates kabin görevlisi üniforması içindeyken görünür dövmeler olmayacak Sağlıklı bir Vücut Kitle İndeksi (BMI)

Kamu ve Özel Sektör Firmaları tarafından yayımlanan farklı ilanlardan haberdar olmak için bizleri takip edin.
 

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir