Özel sektör İş İlanları

Deneyimsiz ve Yeni Mezun Adaylar İçin Çeşitli Kadrolarda Personel Alım İlanları

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza hem kamu kurumlarının hemde özel sektör firmalarının yayımladıkları ilanları derliyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ve yeni mezun adayların başvuru yapabileceği ilanları ele aldık. 

•    Yeni mezun adaylar için yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan sektörler

•    Bu ilanlar için adaylardan talep edilen başvuru koşulları

•    Bu ilanlar başvuruların nasıl yapılacağı, alım yapılacak iller ve diğer bilinmesi gereken tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

HANGİ SEKTÖRLER İÇİN İLANLAR YAYIMLANDI

Özel sektör firmaları tarafından yeni mezun ve deneyimsiz adaylar için yayımlanan personel alım ilanları çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren özel sektör firmaları tarafından yayımlandı. Bu alım ilanlarında yer alan sektörler ve detayları şu şekilde;

En fazla alım ilanı yayımlayan sektörlerin başında Satış Danışmanı ve Müşteri Danışmanı kadroları bulunuyor. Bu kadroların dışında firmalar yayımladıkları ilanlarda Tıbbi Satış Mümessili, Stajyer ve Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrosu içinde çok sayıda personel alım ilanı yayımladılar. Bu sektörlerin dışında yayımlanan ilanlarda ayrıca Gıda Sektörü ve alanları için, Üretim Sektörü ve alanları için, Turizm Sektörü ve alanları için, Sağlık Sektörü ve alanları için çok sayıda alım ilanı adaylara duyuruldu.

ÖZEL SEKTÖR İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanları için adaylardan belli başlı koşullar talep edilmekte. Alım yapılacak sektör ve alım yapılacak kadroya göre değişen bu şartlarda belirleyici olan bazı noktalar var. 

Kurumlar adaylardan özellikle öğrenim şartını sağlamalarını istiyorlar. Bu şartın dışında aynı kadro için farklı firmalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında bile şartlar değişmekte. 

Genel Başlıkları İle Bu Şartlar;

Kadroya ve unvanlara göre belirlenen eğitim seviyelerinden mezun olmak. Alım yapılacak pozisyona göre gerekli belge sertifikalarına sahip olmak. Kurumların talep ettiği yaş aralığında bulunmak, erkek adaylardan askerlik ile ilişiklerinin olmaması. Başvuru yapılacak bölgede ikamet edilecek olması.

İLANLARA DAİR DETAYLAR ULAŞMAK İÇİN

Yeni mezun ve deneyimsiz kadrolar için yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. Başvurular her kadro ve kurum için değişkenlik göstermekte. 

Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilir ve ilanlara dair tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

İlanlara ulaşmak için; Bağlantıyı tarayıcınızın adres satırına kopyalayarak ilanın tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan yeni mezun ilanları için; https://bit.ly/2Pxf1su

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir