Özel sektör İş İlanları

Dünya Göz Hastanesi Hasta Kabul Vezne Personeli Alımı Yapıyor

Dünya Göz Hastanesi personel alımı yapacağını ilan etti. Toplam 14 farklı pozisyonda personel alımı yapacağını ilan eden hastane bu alımları çeşitli meslek gruplarından yapacak. 

İlana çıkılan kadrolardan bir tanesi de Hasta Kabul Vezne Personeli pozisyonu için duyuruldu. 

Bu pozisyon için detaylı bir başvuru kılavuzu yayımlayan hastane adayların sağlamaları gereken tüm koşulları paylaştı. Kamuilanlari.com olarak bizlerde bu koşulları sizlerle paylaşıyoruz. 

HASTANE PERSONEL ALIMI

Dünya Göz Hastanesi tarafından yayımlanan bu personel alımları İstanbul için yayımlandı. İlana göre bu kadroda çalışacak olan personeller hasta kaydının oluşturulması ve gerekli giriş çıkış işlemlerinin yapılması için istihdam edilecek. 

Yayımlanan ilanda en az lise mezunu adayların başvurularının kabul edileceği bildirilirken diğer başvuru koşulları şu şekilde açıklandı.

Eğitim Şartı: 

Lise (Mezun), Ön Lisans (Öğrenci), Ön Lisans (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun) 

Tercihen üniversite mezunu, SGK, özel sağlık sigortası ve anlaşmalı kurumlar bilgisine sahip, Hizmet (tercihen sağlık) sektöründe en az 1 yıl deneyime sahip, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti perspektifinde empati kurabilecek, İletişim yeteneği güçlü, Sunum, temsil ve ikna yetenekleri gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için),

Başvurular Elektronik Olarak Yapılacak

Söz konusu personel alım ilanları için başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Kurumun anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yapılacak başvurular için aşağıda yer alan bağlantı kullanılabilir.

İlan bağlantısı için: https://bit.ly/2HscE7C

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir