Özel sektör İş İlanları

Dünya Göz Hastanesi Hastane Personeli ile Hastane İşçisi Alımı Yapıyor

Dünya Göz Hastanesi kadrosunda bulunan açık pozisyonlar için personel alımı yapacağını ilan etti. Bünyesine bağlı e farklı il ve ilçelerde bulunan sağlık birimlerine yapılacak olan alımlarda hem memur personel, hemde işçi kadroları için alım ilanları bulunuyor. 

Dünya Göz Hastanesi tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar ile ilanlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını detayları ile sizlerle paylaşıyoruz. 

* Alım yapılacak kadrolar

* İlana başvuru koşulları

* İlana başvuruların nasıl yapılacağı detayları;

Tüm bu konu başlıklarını sizlere ayrıntıları ile paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Dünya Göz Hastanesi tarafından yayımlanan ilan metninde toplam 18 personel alım ilanı bulunuyor. Hastane bünyesinde görevlendirilecek ve çeşitli pozisyonlarda gerçekleştirilecek alımlarda yer alan açık kadrolar şunlar,

”Ön Muhasebe Personeli, Ameliyathane Temizlik Personeli, Hasta İletişim Uzmanı, Hasta Kabul Vezne Personeli, Biyamedikal Mühendisi, Hasta Danışmanı, Ofis Destek Elemanı, Enfeksiyon Kontrol ve Sterilizasyon Hemşiresi, Temizlik Personeli, Makam Şoförü”

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolar için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken çok sayıda koşul bulunuyor. Bu koşulların bir kısmı ilanlar için belirlenen özel koşullardan meydana geliyor. İlanlar için belirlenen bu özel koşullar alımlarda belirleyici etki yapıyor. 

Özel koşulların yanı sıra ayrıca adayların genel ve tüm kadrolar için ortak olan özel şartları da sağlamaları isteniyor. Bu genel ve özel koşullar ana başlıkları ile şöyle,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, İlanda yer alan kadrolara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak (Söz konusu ilanda lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar yer almaktadır.), Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), MS Office uygulamalarına hâkim, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti perspektifinde empati kurabilecek iletişim becerisine sahip ve kadrolara göre belirlenen tecrübe şartını karşılamak.

BAŞVURULAR NASIL VE NEREYE YAPILACAK?

Haberimizin başında bildirdiğimiz gibi söz konusu alım ilanı kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruluyor.  Adaylar bu kariyer sitelerine üye olarak başvuru işlemlerini bu site üzerinden elektronik olarak yapıyorlar. 

İlanlara ulaşmak için kullanacağınız bağlantı adresi; https://goo.gl/oV4W5m

NOT:  Verilen bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir