Özel sektör İş İlanları

Dünya Göz Hastanesi Tercübeli/Tecrübesiz Personel Alım İlanı

Dünya Göz Hastanesi daha önceden yayımladığı personel alım ilanında güncelleme yaptı. Önceki ilanda yer alan kadrolardan bazıları ilandan kaldırılırken çok sayıda kadroda yeni alımlar olacağı duyuruldu. Dünya Göz Hastanesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadroları sizlere aşağıda aktarıyoruz.

DÜNYA GÖZ HASTANESİ PERSONEL ALIMI

Kariyer siteleri aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar arasında lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği memur personel kadroları yer alıyor. Ayrıca hastane bünyesinde çok ilkokul mezunu adaylar için işçi kadroları bulunuyor. 

Açık Kadrolar

Muhasebe Uzmanı, Enfeksiyon Sterilizasyon Hemşiresi, Hasta Danışmanı, Hasta Kabul Vezne Personeli, Hasta İletişim Uzmanı, Ofis Destek Elemanı, Acil Tıp Teknikeri, Ameliyathane Temizlik Personeli, Hemşire, Ameliyat Bilgi Personeli, Yönetici Asistanı, İdari İşler Sorumlusu, Lazer Bilgi Personeli, Makam Şoförü,  Danışma Personeli, Temizlik Personeli, Hasta Hizmetleri Sorumlusu

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlan metninde yer alan kadrolara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olduktan sonra elektronik olarak başvurularını yapacaklar. Adaylar ayrıca ilan metninde alım yapılacağı ilan edilen pozisyonlar hangi hastanelerde görevlendirilecekse o hastanelerden de bilgi alınabilir.

BAŞVURU KOŞULLARI

Dünya Göz Hastanesi tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşulları şu şekilde;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, İlanda yer alan kadrolara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak (Söz konusu ilanda lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyonlar yer almaktadır.), Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), MS Office uygulamalarına hâkim, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti perspektifinde empati kurabilecek iletişim becerisine sahip ve kadrolara göre belirlenen tecrübe şartını karşılamak.

İLANA DAİR DETAYLAR

İlana başvuruda bulunmak, başvuru yapmak ve özel şartların tümünü görüntülemek için aşağıda yer alan şekilde ilana ulaşabilirsiniz.

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/Fdrt8L (Verilen bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basarak ilana ulaşın)

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir