Özel sektör İş İlanları

Emirates Havayollarından 2 Bin 660 Dolar Maaş İle Dubai’de İş İlanı

Havayolu Firmaları yıllık büyüme planları kapsamında personel kadrolarında güçlendiriyorlar. Bu kapsamda yabancı uyruklu personel alım ilanı yayımlayan çok sayıda uluslararası havayolu şirketi bulunuyor. 

Bu havayolu şirketlerinden birisi de Dubai merkezli Emirates Hava Yolları. Firma personel alımı planlaması kapsamında Türkiye’den çalışma arkadaşları arayacak. Bunun için iki farklı şehirde etkinlik düzenleyecek olan firmanın iş ilanına dair detaylar. 

EMİRATES HAVAYOLLARI KABİN MEMURU ALIM İLANI

Emirates Havayolları tarafından gerçekleştirilecek olan işe alım etkinlikleri İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirilecek. İlk etkinlik İstanbul’da ikincisi İzmir’da olacak. İstanbul’da gerçekleştirilecek işe alım etkinliği 29 Temmuz tarihinde, İzmir’de ki etkinlik ise 2 Ağustos’ta organize edilecek. 

Bu etkinliklere adaylar davet usulü ile katılım gösterecekler. Bunun için ise firmanın kurumsal internet sitesi üzerinden başvuru yapılması gerekiyor. 

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Firmanın internet sitesinde yer alan bilgilerde Kabin Memuru kadrosuna yapılacak alımlar için adayların sağlık, yabancı dil ve mesleki özelliklerin tamamına sahip olması gerekiyor. 

21 yaşından küçük olmamak, Ayak uçlarında dururken 212 cm’lik kol erişimine sahip olmak, en az lise mezunu olmak ve en az 160 cm uzunluğunda olmak. Akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmek, Kabin Memuru forması giyildikten sonra görünür yerde dövme olmayacak. 

SUNULAN İMKANLAR NELER?

Emirates Havayolları tarafından sağlanan iş olanağından faydalanan ve işe kabul edilen adaylara önemli imkanlar sunulacak. 

Bu imkanlar arasında, ”Dubai de su, elektrik hizmetleri de dahil olmak üzere mobilyalı konaklama, yılda 30 gün ücretsiz izin hakkı, Görev uçuşlarında otel konaklama ve havaalanına gidiş ve dönüş şirket tarafından sağlanacak, Ortalama 2 bin 660 dolar maaş (maaş çeşitli durumlara göre yükselebilir)

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu ilan için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını kurumun web sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir