Özel sektör İş İlanları

En Az Lise Mezunu 70 Vize ve Pasaport Memuru Alım İlanı Yayımlandı

Havalimanlarında personel istihdamı sağlayan bir şirket yayımladığı bir ilan ile Muğla ve İstanbul’da görevlendirmek üzere personel alımları yapacağını ilan etti. Kamu İlanları olarak söz konusu firma tarafından yayımlanan ilanlara ilişkin ayrıntılar şu şekilde.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Söz konusu alım ilanına göre alımlar Vize ve Pasaport Memuru kadrosuna yapılacak. İlana göre alımlar Muğla, İstanbul’da yapılacak. Kontenjan detayları ise şu şekilde;

Muğla Milas Havalimanına 5 personel, Dalaman Havalimanına 15 personel ve Atatürk Havalimanı ve İstanbul Havalimanına 50 personel.

İŞ TANIMI

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanında Vize ve Pasaport Memuru kadrosunun iş tanımına dair de açıklama yapıldı. Firma söz konusu kadronun görev tanımı için, ”Aramıza katılacak olan ekip arkadaşlarımız, uluslararası uçuşlarda, yolcuların seyahat dökümanlarının kontrolü ve güvenlik mülakatlarının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklardır.” ifadelerini kullandı.

İLANLARA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Söz konusu alım ilanına başvuruda bulunacak adayların ilanı yayımlayan firma tarafından belirlenen tüm başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. İlana başvuruda bulunacak adaylar için yayımlanan başvuru koşullarını aşağıda sizlere aktarıyoruz.

İlana göre alımlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları arasında, ”TC Vatandaşı, Çok iyi derecede sözlü, yazılı İngilizce dil bilgisine sahip olmak, Ekip çalışmasına uyumlu, Vardiyalı çalışabilecek, Temsil yönü güçlü, Havacılık güvenliği alanında kariyer planı olan, hedef odaklı, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış yada en az 1 yıl tecilli olmak, Bayan ( 1,60 ve üzeri boy ), Bay ( 1,70 ve üzeri boy ) Tüm adaylarda 33 Yaşını aşmamış olmak,” koşulları buluyor. 

En Az Lise Mezunu Adaylar Başvuru Yapabilecek

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilana en az lise mezunu adayların başvuru yapabilecekleri açıklandı. Öğrenim ile ilgili koşulda yer alan madde şu şekilde;

Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK?

İstanbul ve Muğla’da görevlendirilecek olan Vize ve Pasaport Memuru alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. İlana ulaşamk isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

İlana ulaşmak için sizlere yan tarafta verdiğimiz bağlantıyı kopyalayın, daha sonra internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Bağlantı: https://goo.gl/EtbM2y

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir