Özel sektör İş İlanları

En Az Lise Mezunu ve Yetiştirilmek Üzere THY Personel Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye’nin en değerli markası ödülünü alan Türk Hava Yolları hizmet ağını her geçen gün genişletiyor.

Dönem dönem personel alım ilanı yayımlayan THY farklı alanlarda çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacağını ilan ediyor. 

Farklı eğitim seviyelerinden mezun olan adayların başvuru yapabileceği memur alım ilanlarında yer alan kadrolar şunlar.

THY HAZİRAN AYI PERSONEL ALIM İLANI

Türk Hava Yolları (THY) kadrosunda bulunan eksik pozisyonlar için yayımladığı personel alım ilanında 13 farklı pozisyonda personel alımı yapacak. Bu alımların bir bölümü yetiştirilmek üzere, bir bölümü deneyimsiz personeller arasından bir bölümü ise deneyimli adaylar arasından olacak. 

İlan metinlerinde yer alan bilgilere göre o kadro bilgileri şunlar.

Yetiştirilmek Üzere II. pilot aday adayı, Tipi olmayan II pilot adayı, Tecrübesiz II piloy adayı, kaptan pilot geniş gövde, Tecrübeli II. pilot geniş gövde, Simülatör uçuş öğretmeni, Tecrübeli II pilot dar görvde, Kaptan pilot dar gövde, Tecrübeli II. pilot geniş gövde.

BAŞVURU ŞARTLARI

Türk Hava Yolları tarafından yayımlanan personel alım ilanında kadrolar için başvuru şartları da yer aldı. THY her kadro için adaylardan çeşitli özellikler talep ederken bu özellikler genellikle mesleğe uygunluk noktasında oldu.

Bu çerçevede kurumun ilan metninde yer alan o başvuru koşullarını tüm kadrolar için ana başlıkları ile siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

THY Personel Alım İlanı Başvuru Koşulları

İlan için ilk koşul Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. Bu şartın yanında yukarıda yer alan her kadro için ayrı ayrı belirlenen yaş aralığında olmak. Öğrenim şartını karşılamak, En az lise mezunu olmak (yurtdışından mezun adayların denklik belgesini ibraz etmeleri gerekmektedir), En az lise mezunu olmak şartı kadrolara göre değişkenlik göstermektedir.

Diğer şartlar: Uçuş kusuru veya disiplinsizlik nedeniyle herhangi bir yazılı ceza almamış olmak Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak Askerlik hizmetini tamamlamış, muaf veya en az 2 yıl tecil ettirebiliyor olmak Ortaklığın göstereceği yeri ana üs olarak kabul edip orada ikamet etmek.

BAŞVURU SÜRECİ

THY personel alım ilanı için başvuru süreci devam etmekte olup adaylar başvurularını Türk Hava Yollarının İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü aracılığıyla yapabilirler. 

İlan için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basarak adrese gidin.

THY Personel alım ilanı için: https://bit.ly/2I4qsHj

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir