Özel sektör İş İlanları

Farklı İllerdeki 14 Hastaneye Hasta Kabul Kayıt Personeli Alımı Yapılıyor

Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet gösteren hastaneler yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarında personel açığı bulunan birimlerinin bu açıklarını gidermeyi amaçlıyorlar. 

Bu çerçevede yayımlanan ilanlardan bir tanesi de hastaneye gelen hastanın kayıt işlemlerini yerine getiren Hasta Kabul Kayıt Personeli kadrosu. 

Kamu İlanları olarak bu kadro için özel sektörde yayımlanan personel alım ilanlarını haberimizde derledik. 

ALIM YAPACAK OLAN HASTANELER

Kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları alım ilanları ile Hasta Kabul Kayıt Personeli alımı yapacağını ilan eden hastanelerin listesi;

Avcılar Hospital, Özel İstanbul Medipol Hastanesi, Kolan Hastanesi, İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi, Medistate Kavacık Hastanesi, Memorial Sağlık Grubu (Memorial Hastanesi) Medova Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, Acıbadem Sağlık Grubu, Medicana Hastanesi, NP İstanbul Beyin Hastanesi, Biruni Laboratuvarı.

Bu hastanelerin yanında ayrıca adayların başvuru yapabilecekleri çok sayıda özel sağlık kuruluşu bulunuyor. Bu sağlık kuruluşları arasında tıp merkezleri, diş klinikleri, sağlık birimleri yer alıyor. 

KİMLER İLANLARA BAŞVURU YAPABİLİR?

Söz konusu alım ilanları için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları ilanı yayımlayan hastaneden hastaneye farklılık gösteriyor. 

Bu hastaneler tarafından yayımlanan aynı kadrolar için öğrenim şartı bile değişkenlik gösterebiliyor. Bazı sağlık kurumları en az lise mezunu personel alımı yaparken bazıları bu şartı en az önlisans olarak belirliyor. Bazı kurumlar ise alım yapacakları bölümlere göre sadece lisans mezunu adayların başvurularını kabul ediyorlar. 

Genel Koşullar

En az lise mezunu, (Yukarıda bahsettiğimiz gibi ilanlarda önlisans ve lisans mezunu adaylar içinde ilanlar bulunuyor.) Öğrenim şartının dışında adayların ayrıca özel hastane bünyesinde Hasta Kayıt Yetkilisi pozisyonunda tercihen deneyim sahibi, ÖSS ve AK süreçlerine hakim, MS Office programlarını aktif kullanabilen, Ekip çalışmasını önemseyen ve Hasta Memnuniyeti odaklı, Hastane ve Sağlık Kuruluşlarının ilgili bölümünde çalışmış, Kurum temsiliyeti ve iletişimi kuvvetli, Sonuç odaklı, analitik, iş disiplinine inanan, Mevzuat ve uygulama alanı ile ilgili yenilikleri takip eden. Güleryüzlü, prezentabl, insan ilişkilerinde başarılı, Ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu, Askerlik ile ilişiği olmayan (Erkek adaylar için). şartlarını sağlamaları isteniyor. 

BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanları kariyer siteleri üzerinden yayımlandığından ilanlara başvurular da o kariyer sitesine üye olmak suretiyle internetten yapılacak.

Adaylar isterlerse ilanı yayımlayan hastanelerin internet sayfalarını ziyaret edebilir insan kaynaklarını arayarak bilgi edinebilirler. 

İlanlara ulaşmak için; https://goo.gl/GSgprj (bağlanıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir