Özel sektör İş İlanları

Hastane İş İlanları: Hizmet Personeli, İşçi ve İdari Görevli Alımları

Özel sağlık kuruluşları yayımladıkları ilanlar ile onlarca kadro için personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. Bu ilanlarda çok sayıda pozisyon için alım yapılacağı bildirilirken alımlar Türkiye geneli çok sayıda şehir için yapılacak. 

Özel Sağlık Kuruluşlaru, Özel Hastaneler, Tıp Merkezleri gibi kurumlar tarafından yayımlanan memur personel ve işçi alım ilanları şu şekilde,

HASTANELERE PERSONEL ALIMLARI

Özel sektörde faaliyet gösteren sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanları adaylara genellikle kariyer siteleri üzerinden duyuruluyor. 

Bu ilanlarda hem hizmet alanında, hem sağlık personeli kadrolarında, hem idari memur ve yönetici alanlarında personel alımları yapılacağı duyuruldu . İlan metinlerinde yer alan bazı kadroları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Alım Yapılacak Bazı Kadro Detayları

Kariyer siteleri üzerinden ilan edilen personel alımlarında yer alan bazı kadroları sizlerle paylaşıyoruz.

Sağlık Personeli Kadroları:

Eczacı, Ameliyathane Hemşiresi, Genel Yoğun Bakım Hemşiresi, Yardımcı Sağlık Personeli, Ebe, Pratisyen Hekim, Endokrinoloji Uzmanı, Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı, Plastik Cerrahi Doktoru, Sorumlu Hemşire.

Hizmet Personeli Kadroları

Gece Hasta Kabul Kayıt Personeli, Hasta Danışmanı, Tıbbi Satış Mümessili, Kurumsal Pazarlama Uzmanı, Anlaşmalı Kurumlar Sorumlusu, Operasyon Sorumlusu, Gıda Teknikeri, İhale Sorumlusu, Eğitim Uzmanı, İnsan Kaynakları Uzmanı, Personel Uzmanı, Güvenlik Görevlisi, Şoför, Mühendis, Tekniker, Teknisyen kadroları, Depo Elemanı.

İdari Hizmetler Personel Kadroları

Hastane Müdürü, Hastane Müdür Yardımcısı, Temizlik Birimleri Müdürü, Hasta Hizmetleri Müdürü, İnsan Kaynakları Uzmanı, 

BAŞVURU KOŞULLARI

Özel hastane ve benzeri kurumlar tarafından yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adayların dikkat etmeleri gereken genel hususlar şunlar;

Türk vatandaşı olmak, öğrenim şartını sağlamak, kadrolar için belirlenen mesleki koşullara haiz olunması, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması, deneyim ve yaş şartı varsa onları sağlamak, Hasta odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, Planlı çalışma ve iş takibi becerileri gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Sorumluluk sahibi, disiplinli çalışmak.

BAŞVURU DETAYLARI

Adaylar başvurularını ilanları yayımlayan kurumların anlaşmalı oldukları kariyer sitelerine elektronik olarak yapacaklar. İlanlara başvurular için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanlara ulaşmak için: ilan bağlantısını kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basarak adrese gidin.

Bağlantı adresi: https://bit.ly/2XVFQKx

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir