Özel sektör İş İlanları

Hastanelere Sağlık Memuru, Genel Kadrolara Personel ve İşçi Alımları Yapılıyor

Özel Hastaneler, Sağlık Merkezleri, Diş Klinikleri, Tıp Merkezleri ve bu tür sağlık kuruluşları Kariyer siteleri üzerinden personel alımları yapıyorlar. 

Sağlık kurumları ve hastaneler için yayımlanan bu personel alım ilanlarında çok sayıda pozisyon için hem memur personel hemde işçi kadrolarında alım yapılacağı duyuruldu. 

SAĞLIK KURULUŞLARINA PERSONEL ALIM İLANI

Sağlık Kuruluşları tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında sağlık memuru kadroları için, genel hizmet kadroları için ve işçi kadroları için çok sayıda pozisyonda alım olacağı bildirildi. 

Bu bağlamda söz konusu alım ilanlarında yer alan bu pozisyonları sizlere aktarıyoruz. 

1 Grup Kadrolar;

Ofis Elemanı, Tercüman, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi, Ameliyathane Hemşiresi, Radyoloji Uzmanı, Eczacı, Tüp Bebek Sorumlu Hemşiresi, PHP Yazılım Uzmanı, Hasta Bakıcı, Hasta Kayıt Yetkilisi, Servis Hemşiresi,

2. Grup Kadrolar;

Göz Hastalıkları Uzmanı, Ameliyathane Bilgilendirme Sorumlusu, Sosyal Medya Uzmanı, Muhasebe ve İdari İşler Uzmanı, Yardımcı Sağlık Personeli, Gelirler Elemanı, Aşçı, Erişkin Yoğun Bakım Hemşiresi,

3. Grup Kadrolar;

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, Biyomedikal Tekniker, Hasta Yatış Çıkış Kat Sekreteri, Kurumsal Tanıtım Sorumlusu, Tanıtım ve Pazarlama Sorumlusu, Resepsiyonist, Ebe, Kalite Uzmanı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Bu kadroların dışında çok sayıda alanda daha personel alımları yapılacağı ilan edildi. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu personel alımları özel sektörde faaliyetr gösteren sağlık kuruluşları tarafından yayımlandı. Bu çerçevede söz konusu alım ilanlarına başvuru koşulları çok çeşitlilik göstermekte. 

Bu bağlamda adayların öncelikle kendilerine uygulan ilanları bulmaları gerekiyor. İlanları bulan adaylar ilanı yayımlayan firmanın belirlediği tüm özel şartları karşılamaları halinde başvuruda bulunabilecekler. 

Buna göre söz konusu alım ilanlarında yer alan genel ve özel başvuru koşulları şunlar Türk vatandaşı olması, her kadro için farklı şekilde belirlenen öğrenim şartının sağlaması, kadrolar için belirlenen mesleki koşullara haiz olunması, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması, kadrolar için ayrı ayrı belirlenen yaş aralığında olunması. Adayların bu şartların yanında ayrıca sağlamaları gereken bazı koşullar bulunuyor. Bu koşullar ise, Hasta odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, Planlı çalışma ve iş takibi becerileri gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Sorumluluk sahibi, disiplinli, sabırlı.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Sizlere aktardığımız ilanlara haberimizin altında yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. İlanlara ulaşan adaylar ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olarak başvurularını bu site üzerinden yapabilirler. 

İlanlara ulaşmak için kullanacağınız bağlantı: https://bit.ly/2ISc9Wy (İlanlara ulaşmak için yan tarafta verilen bağlantıları kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basarak adrese gidin.)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir