Özel sektör İş İlanları

Havalimanı Birimlerine En Az Lise Mezunu Memur Alımı İçin İlan Yayımlandı

İstanbul Yeni Havalimanı bünyesinde faaliyet gösteren firmalar yayımladıkları ilanlar ile farklı kadrolarda personel alım ilanları yayımlıyorlar. 

Eylül ayının ilk iş günü itibariyle çok sayıda kurum personel alım ilanını güncellerken yeni ilanlarda yayımlandı. 

Yayımlanan bu yeni ilanlardan bir tanesi de İstanbul Havalimanı için Memur kadrosuna oldu. 

MEMUR ALIM İLANI

İstanbul Havalimanı için kariyer siteleri üzerinden ilan edilen personel alımlarında en az lise mezunu adaylar arasından Vize Pasaport Kontrol Memuru alımı yapılacağı ilan edildi. 

Bu kadro için başvuruda bulunacak adaylardan başta öğrenim şartı olmak çok sayıda alanda koşullar talep ediliyor. 

İlana göre Vize Pasaport Kontrol Memuru alımları için adayların Lise (Mezun), Ön Lisans (Öğrenci), Ön Lisans (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)

MEMUR ALIM İLANINA BAŞVURU ŞARTLARI

Yukarıda yer alan öğrenim şartını sağlayan adaylar başvurularını aşağıda yer alan koşulları sağlamaları halinde yapabilecekler. 

Havalimanında uluslararası uçuşlarda, yolcuların seyahat dökümanlarının kontrolü ve güvenlik mülakatlarının gerçekleştirilmesinden sorumlu olarak çalışacak olan personellerin haiz olmaları gereken koşullar şunlar;

İlanda yer alan en önemli koşul adayların çok iyi derecede sözlü, yazılı İngilizce dil bilgisine sahip olmasının talep edilmesi. Bu şartın dışında adayların ayrıca ekip çalışmasına uyumlu, vardiyalı çalışabilecek temsil yönü güçlü, havacılık güvenliği alanında kariyer planı olan, hedef odaklı olmaları isteniyor.

Bunun dışında erkek adaylar için askerliğinen az 1 yıl tecilli olması diğer bir koşul. İlanda yer alan sağlık şartlarında ise kadın adayların 1,60 ve üzeri boy şartını sağlamarı erkek adayların ise 1,70 ve üzeri boyda olmaları isteniyor. İlana 33 yaşını tamamlamamış adaylar başvuruda bulunabilecek. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İstanbul Havalimanı, Vize Pasaport Kontrol Memuru alımı için adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

İlana ulaşmak ve başvuru yapmak için: https://bit.ly/2JYAsR4

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir