Özel sektör İş İlanları

Havalimanına Vize Pasaport Kontrol Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

İstanbul Havalimanı’nda görevlendirilmek üzere kariyer siteleri üzerinden bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda uluslararası uçuşlarda, yolcuların seyahat dökümanlarının kontrolü ve güvenlik mülakatlarının gerçekleştirilmesinden sorumlu personeller alınacağı bildirildi. 

Çeşitli özel şartların sağlanması durumunda başvuru yapılabilecek olan personel alım ilanında yer alan ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

VİZE PASAPORT MEMURU ALIM İLANI

İstanbul Havalimanı’nda faaliyet gösteren Gözel Güvenlik Hizmetleri tarafından yayımlanan personel alım ilanında bu kadro için kaç personel alımı yapılacağı açıklanmadı. Ancak kurum bu kadroda daha öncede ilan yayımlamıştı. 

Peki uzun süredir ilanda olan ve sürekli güncellenen ilana kimler başvuru yapabilecek? İşte firma tarafından belirlenen başvuru koşulları ve ilana dair tüm detaylar;

BAŞVURU KOŞULLARI

Firma söz konusu kadro için çok sayıda özel şart talep ediyor. Bu alanda en dikkat çeken şart ise yabancı dil şartı oldu. Ayrıca kurum adaylardan öğrenim şartı olarak bölüm talep etmeden en az lise mezunu olan adyaların ilana başvuru yapabileceklerini belirtti. 

Mesleki özelliklerinde yer aldığı o koşullar madde madde şu şekilde;

Aranan Nitelikler:

* TC Vatandaşı olmak,

* Çok iyi derecede sözlü, yazılı İngilizce dil bilgisine sahip olmak,

* Ekip çalışmasına uyumlu Vardiyalı çalışabilecek

* Temsil yönü güçlü Havacılık güvenliği alanında kariyer planı olan, hedef odaklı

* Erkek adaylar için en az 1 yıl tecilli olmak

* Bayan ( 1,60 ve üzeri boy ), Bay ( 1,70 ve üzeri boy )

* Tüm adaylarda 33 Yaşını aşmamış olmak,

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kamuilanlari.com olarak haberimizin başında belirttiğimiz gibi ilan kariyer siteleri üzerinden yayımlandı. İlana başvurularda firmanın anlaşmalı olduğu bu kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. Başvurular için adaylar verdiğimiz bağlantı üzerinden ilana ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. 

İlan için: https://bit.ly/2JYAsR4 (Yanda yer alan bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir