Özel sektör İş İlanları

Havayolu Firmalarına Kabin Memuru, İşçi ve Ofis Personelleri Alınıyor

Havayolu şirketleri yaz aylarının gelmesi ile birlikte personel sayısını artırmayı amaçlıyorlar. 

Bu kapsamda çeşitli kadrolarda personel alım ilanları yayımlayan havayolu şirketleri, farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar arasından istihdam gerçekleştireceklerini duyurdular. 

Alım yapacağını ilan eden havayolu şirketleri, personel alımı yapılacak kadrolar ve alım ilanlarında yer alan diğer önemli detayları sizlere aktarıyoruz.

HANGİ ŞİRKETLER PERSONEL ALIMI YAPACAKLAR

Havayolu şirketleri personel alım ilanlarını ya kendi internet siteleri üzerinden ya da kariyer siteleri üzerinden yayımlıyorlar. Bu ilanlarda her kadro için ayrı ayrı ilan metni yayımlayan havayolu şirketlerinin listesi şu şekilde,

Alım Yapacak Havayolu şirketlerinin listesi;

* Atlasjet Havacılık A.Ş.

* Pegasus Hava Yolları

* Onur Air

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Personel alım ilanı yayımlayan havayolu şirketlerinin ilan metinlerinde yer alan açık kadrolar;

 Atlasjet Havacılık A.Ş. Personel Alım İlanı

Ekip Planlama Memuru, İş Güvenliği Uzmanı, Rezervasyon Kontrol ve Geliştirme Uzman Yardımcısı, Kabin Memuru, Rus Uyruklu Kabin Memuru, Bilet Muhasebe Uzmanı, Genel Muhasebe Uzmanı, Kıdemli Havacılık Güvenlik Uzmanı, Yolcu Hizmetleri Süpervizörü, Engelli Personel, İstasyon Süpervizörü, 

Pegasus Hava Yolları Personel Alım İlanı

Pilot Adayı, Uçak Sistemleri Mühendisi, Grup Satış Danışmanı, Uçuş ve Yer Eğitim Yöneticisi, Ücretlendirme ve Yan Haklar Uzmanı, Kıdemli Çevre ve İSG Mühendisi, Bakım Onarım Uzmanı, Netweork Takım Lideri Kalite Mühendisi, Uçak Mühendisi, Ofis Destek Elemanı, Mekanik Teknisyeni,

Onur Air Personel Alım İlanı

Finans Şefi, Satış Mühendisi, Stajyer, Lisanslı Uçak Teknisyeni, Ekip Tahsis Görevlisi, Kabin Memuru, Genel Başvuru, Mühendis, Yapısal Atölye Teknisyeni.

BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILACAK?

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımız için üç havayolu şirketi tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle buluşturduk. Bu ilanlarda yer alan açık kadrolar için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. 

İlanlara başvurular firmaların anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden elektronik olarak gerçekleştirilecek. İlanları incelemek ve başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Onur Air Personel alım ilanı için kullanacağınız bağlantı adresi:  https://bit.ly/2w8J6FZ 

Pegasus Hava Yolları alım ilanı için kullanacağınız bağlantı adresi:  https://bit.ly/2Jt4QEJ

Atlasjet alım ilanı için kullanacağınız bağlantı adresi: https://bit.ly/2stUB9l

Bağlantılar Nasıl Kullanılacak?

Öncelikle verilen bağlantıyı kopyalayın. İnternet adres çubuğuna bu bağlantıyı yapıştırın. Enter tuşuna basarak adrese gidin.
  
Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir