Özel sektör İş İlanları

Havayolu Şirketine Aylık 2 Bin 600 Dolar ( 15 Bin 500 TL) Maaş İle Türk Personel Alınıyor

Emirates Hava Yolları’nın Türk personel alımı için kariyer süreci devam ediyor. Bunun için çeşitli şehirlerde işe alım etkinlikleri düzenleyecek olan Emirates Hava Yolları’nın ilanlarına dair ayrıntıları paylaşıyoruz. 

İşe alım etkinlikleri hangi şehirlerde düzenlenecek?

Alımlar hangi kadrodan yapılacak ve hangi imkanlar sunulacak?

Başvuru şartları neler, kimler başvuru yapabilecek?

Tüm bu soruların yanıtlarını siz okuyucularımıza haberimizde paylaşıyoruz. 

EMİRATES HAVA YOLLARI PERSONEL ALIM İLANLARI

Emirates Hava Yolları tarafından yapılacak olan Türk Personel alım ilanı Kabin memuru kadrosuna olacak. 

Dünyanın en önemli havayolu şirketlerinden birisi olan Emirates Hava Yolları, faaliyet alanının genişlemesi kapsamında yapacağı personel alımları için iki şehrimizde etkinlik düzenleyecek. 

Ankara ve İzmir’de düzenlenecek etkinlikler Eylül ayının ilk günlerinde gerçekleştirilecek. Bu çerçevede Emirates Hava Yolları 7 Eylül 2019 tarihinde Ankara’da ve 9 Eylül’de İzmir’de olmak üzere iki görüşme günü düzenleyecek.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını firma tarafından belirlenen ve aşağıda yer alan koşullara göre yapacaklar. İşte Emirates Hava Yolları Kabin Memuru alımı başvuru koşulları.

Adayların en az 21 yaşında olması isteniyor.

Boy şartı: Kabin Memuru alımları için ayak uçlarında dururken 212 cm’lik kol erişimine sahip olmak ve en az 160 cm boyunda olmak 

En az lise ve dengi bir okuldan mezun olmak

Yabancı Dil Şartı: İngilizce’yi yazılı ve sözlü bir şekilde aktif olarak kullanmak.

Üniforma dışında görünür dövme olmaması. Sağlıklı bir Vücut Kitle İndeksine sahip olunulması. Mülakatlar sırasında, resmi kıyafetler. Kadınlarda, topuklu ayakkabı giyinilmesi, görünürde dövme olmaması diğer özel koşullar.

SAĞLANAN İMKANLAR

Emirates Hava Yolları tarafından yayımlanan ilanlarda kabin memurlarına ortalama 2 bin 660 dolar maaş verildiği ifade edildi. Maaşın yanında çalışanlara yıllık 30 gün izin hakkı. Ücretsiz dönüş bileti. Dubai’de şirketin sağladığı bir evde konaklama imkanı. 

BAŞVURULAR NEREYE YAPILACAK?

Söz konusu personel alımları için adaylar başvurularını Emirates Hava Yollarının Kariyer sayfası üzerinden yapabilirler. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir