Özel sektör İş İlanları

Havayolu Şirketlerine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılıyor

Türkiye’de iş arayan adayların tercih ettiği sektörlerden olan havacılık sektöründe çok sayıda iş ilanı bulunuyor. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde havacılık sektörünün 3 önemli firması tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizler için derledik. 

İlanı yayımlayan firmaya göre alım yapılacak kadrolar, ilanlara başvuruda bulunacak adayların dikkat etmeleri gereken hususlar ve ilanlara dair tüm detayları sizler için derledik. 

HANGİ FİRMALAR ALIM YAPIYOR

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre 3 farklı havayolu şirketi personel alımı yapacak. En az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği kadroların bulunduğu alımlar için tüm detayları sizlere aktarıyoruz.

ONUR AİR PERSONEL ALIMI

Onur Air tarafından yayımlanan personel alım ilanında 7 kadroda personel alımı yapılacğaı açıklandı. İlana göre alımlar Lisanslı Uçak Teknisyeni, Ekip Tahsis Görevlisi, Kabin Memuru, Genel Başvuru, Mühendis, Yapısal Atölye Teknisyeni kadrolarına olacak.

PEGASUS HAVAYOLU PERSONEL ALIMI

Pegasus Havayolu Şirketi tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda alan için alım ilanı bulunuyor. Bu ilanlara göre kurum hem teknik hem de uçuş ekibi alım yapacak. İşte o kadrolar; Pilot Adayı, Grup Satış Danışmanı, Uçuş ve Yer Eğitim Yöneticisi, Kıdemli Çevre ve İSG Mühendisi, Bakım Onarım Uzmanı, Kalite Mühendisi, Uçak Mühendisi, Ofis Destek Elemanı, Mekanik Teknisteni, 

ATLASJET PERSONEL ALIM İLANI

Atlasjet Havayolu Şirketi tarafından yayımlanan personel alım ilanında, alım yapılacağı ilan edilen kadrolar. 

İstasyon Süpervizörü, Kıdemli Havacılık Güvenlik Uzmanı, Genel Muhasebe Uzmanı, yolcu Hizmetleri Süpervizörü, Kadin Memuru, Engelli Personel, Bilet Muhasebe Uzmanı.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanlar için adaylardan talep edilen genel başvuru koşulları ana hatlarıyla şu şekilde

”Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adayların için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda olmak, alım yapılacak kadro gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesini karşılamak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, pozitif enerjili, İletişim becerileri güçlü olmak, MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilmek, takım çalışmasına yatkın, ekip olabilmek, koordinasyon, planlama ve raporlama becerileri gelişmiş olmak, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak, seyahat engeli olmamak ve varsa unvanlara göre belirlenen özel şartları sağlamak.”

İLAN DETAYLARI

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olarak yapacaklar. Başvurular elektronik yapılacak olup aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilirsiniz.

İlanlara Ulaşmak için: Vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Onur Air Personel alım ilanı için kullanacağınız bağlantı adresi:  https://bit.ly/2w8J6FZ 

Pegasus Hava Yolları alım ilanı için kullanacağınız bağlantı adresi:  https://bit.ly/30wsrdt

Atlasjet alım ilanı için kullanacağınız bağlantı adresi: https://bit.ly/2stUB9l
  
Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir