Özel sektör İş İlanları

İBB Personel Alım İlanı Yayımladı: Medya A.Ş. Bünyesine Alım Yapılacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na bağlı Dijital Medya A.Ş.kendi bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Söz konusu personel alım ilanı için kurumun internet sitesinde yayımlanan duyuru detayları, açık kadrolar ve ilanlara ilişkin tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. İşte o detaylar,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Dijital Medya A.Ş tarafından yayımlanan personel alım ilanında sektör ile ilgili çok sayıda alan personel alımları olacağı bilgisi verildi. İlana göre göre alımlar toplm 9 farklı kadrodan yapılacak. 

Bu kadrolar arasında, ”Sosyal Medya Yöneticisi, Sanat Yönetmeni, Yazar, Kameraman, Kurgu Operatörü, Hareketli Grafik Tasarımcı, Haber Editörü, Haber Prodüktörü, Yapım Yönetmeni” pozisyonları bulunuyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanları için kurum İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü üzerinden ayrı ayrı ilan metinleri yayımladı. 

Bu ilan metinlerinde alım yapılacak kadrolara ilişkin tüm ayrıntılar şu şekilde;

Sosyal Medya Hesap Yöneticisi

En az üç yıllık dijital ajans deneyimi olan, Markaların sosyal ağ hesaplarının yönetimi ve müşteri iletişimi konusunda tecrübeli, Markaları benimseyerek strateji geliştirebilen ve bu stratejileri destekleyebilecek yaratıcı fikirler kurgulayabilen, Dijital trendleri takip eden, İçerik üretimi, planlama, paylaşım, raporlama operasyonlarını yönetebilecek, İş takibi ve raporlama konusunda analitik ve titiz, Dil ve imla kurallarına titizlikle dikkat eden, Dijital reklam konusunda bilgi sahibi, İyi derecede İngilizce bilen.

Yazar Alımı

Senaryo yazım tekniklerini iyi derecede bilen, Marka kimliğine uyumlu içerik konseptleri oluşturabilecek, Yaratıcı projelendirme süreçlerine katılabilecek entelektüel birikime sahip, Yaratıcı projeler üretmeye hevesli, Dil ve imla kurallarına titizlikle yaklaşan, İletişim ve reklam dünyasını, popüler kültür ve sosyal trendleri takip eden, İyi derecede İngilizce bilen,

Haber Editörü

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Sektörde en az 10 yıllık deneyim sahibi olan, TV kanallarında muhabir, yapımcı, editör ve istihbarat şefliği pozisyonlarından birinde çalışmış, Haber ve program içeriklerini yaratıcı ve hızlıca üretebilecek, Edius ve Adobe premiere montaj programlarından en az birine hâkim, Arşivleme konusunda deneyimi olan, Seyahat engeli olmayan, Ekip çalışmasına uyumlu,

Haber Prodüktörü

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Organizasyon yeteneğine sahip, Takım çalışmasına yatkın, İş takibi sorumluluğuna sahip ve bu konuda hassas, Seyahat engeli olmayan, İyi derecede İngilizce bilen

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanına başvuru süreci 20 Eylül tarihine kadar devam edecek. İlana başvurular İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na bağlı Dijital Medya A.Ş. İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün internet platformu üzerinden elektronik olacak yapılacak. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2kNgi3C

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir