Özel sektör İş İlanları

İl İl Yeşilay Personel Alım İlanı: Sosyal Hizmet ve Halka İlişkiler Personeli

Yeşilay Cemiyeti anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel ihtiyacı olan birimlerine alımlar yapılacağını ilan etti. 

Çeşitli meslek gruplarından yapılacak olan personel alım ilanları için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken tüm koşulları ve kadro kontenjan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

YEŞİLAY PERSONEL ALIM İLANI

Yeşilay yayımladığı bir duyuru ile personel alımları yapacağını duyurdu. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre cemiyetin faaliyet alanında bulunduğu çok sayıda şehir için farklı meslek gruplarından alımlar olacak. 

İlan metninde yer alan bilgilerde alım yapılacak şehirler şu şekilde açıklandı. İstanbul, Afyon, Kırşehir, Rize, Iğdır, Isparta, Yalova, Tekirdağ, .

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yeşilay personel alım ilanında yer alan bilgilere kurum toplam 23 farklı iş ilanı yayımladı. İlanlara göre alımların çoğu birkaç pozisyonda yapılacak. 

Kamuilanlari.com olarak bizlerde ilan metinlerinde yer alan bu açık kadroları sizlere aktarıyoruz.

Klinik Psikolog, Eğitim Uzmanı, İdari İşler Müdürü, Sosyal Hizmet Hizmet Uzmanı.Bilimsel Çalışmalar Süpervizörü, Kurumsal İşbirlikleri ve Kurumsal İletişim Süreç Yönetici.

BAŞVURU ŞARTLARI

Yeşilay Personel alım ilanında yer alan her bir kadro için ayrı ayrı başvuru şartları belirlenmiş durumda. Bu başvuru şartlarını ana başlıkları ile siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, her pozisyon için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını karşılamak, şartlarına haiz olmaları gerekiyor. Bu şartların dışında adayların kadrolar için talep edilen özel mesleki koşulların sağlamaları isteniyor. Bu özel koşullar arasında ffice programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulmak, görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi koşullara haiz olunması gibi koşullar bulunuyor. 

İlanlara Ulaşmak İçin

Aşağıda verdiğimiz bağlantı üzerinden ilanlara dair tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

İlan Bağlantısı: https://bit.ly/2ZaeK33

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir