Özel sektör İş İlanları

İş Bankası 6 Farklı Pozisyona Yeni Personel Alımları Yapacak! Başvuru Şartları Neler? Nasıl Başvuru Yapılır?

Türkiye İş Bankası, kendi resmi web sitesi üzerinden yeni personel alım ilanları yayımladı. Yayımladığı ilanlarda kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 6 farklı alanda personel alımı yapacağını belirten İş Bankası, başvuru şart ve detaylarını da ilanların içeriğinde açıkladı.

Açık Pozisyonlar:

Veri Uzmanı

Siber Güvenlik Uzmanı

Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi

DevOps Mühendisi

İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi

Bilgi Sistemleri İç Kontrol Uzmanı 

Son Başvuru Tarihi: 11 Aralık 2019 Çarşamba, 12:00 

BAŞVURU ŞARTLARI

UYRUK :Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

EĞİTİM: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen mühendislik, istatistik, aktüerya, ekonometri, matematik, bilişim ve informatik alanlarındaki bölümlerden en geç 29 Şubat 2020 itibarıyla mezun olmak.

DİL BİLGİSİ: Çok iyi derecede İngilizce bilmek ve TOEFL (IBT) sınavından en az 85 puan almış olmak.

ASKERLİK: Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken Mayıs 2021 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak.

SAĞLIK DURUMU: Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

YAŞ: Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. ( 21 Aralık 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Daha önce, Bankamızın yaptığı sınavların herhangi birinin değerlendirme merkezi aktiviteleri veya mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

Daha önce yapılan Veri Bilimci, Sistem Uzmanlığı ve Bilgi İşlem Yazılım Uzmanlığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak.

Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

NOTLAR:

1. Başvuranlar, seviye tespit sınavından aldığı notu 31.05.2020 tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesiyle belgelendirmelidir. Yabancı dil sertifikaları evrak hazırlama aşamasında talep edilecektir. Tüm aşamalarda başarılı olarak işe başlamaya hak kazananların, 11.11.2019 tarihinden sonra katıldığı ve beklenen asgari puanı aldığı sınavın ücreti, Bankamızca karşılanacaktır.

2. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2020 Ocak ayı içindeterhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

3. İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış, yabancı ülkelerdeki eşitlerinden mezun olup bu durumu belgeleyebilen adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 29.02.2020 tarihi itibarıyla mezun olup bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.

4. İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

İŞ BANKASI TARAFINDAN YAYIMLANAN İLANLARA ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir