Özel sektör İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kendi Sitesinden Personel Alım İlanı Yayımlandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kendi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını açıkladı. 

İBB tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar ve bu kadrolar için ayrı ayrı belirlenen başvuru koşulları aşağıda sizlerle.

İBB 2019 EKİM AYI PERSONEL ALIM İLANI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer sayfası üzerinden adaylara duyurulan personel alım duyurusunda 5 farklı kadroda personel alımları olacağı ilan edildi. 

Bu açık pozisyonlar arasında lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için açık kadrolar bulunuyor. Bu kadrolar şunlar;

* Teknoloji Geliştirme Mühendisi,

* Ürün Geliştirme Proje Yöneticisi,

* Ürün Gelişme Mühendisi,

* Otobüs Şoförü,

* Saha Otopark Personeli

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan başvuru koşulları şunlar;

Teknoloji Geliştirme Mühendisi:

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, En az 3 yıl deneyimli ve Full Stack çalışmış, Microsoft ASP.NET MVC , ASP.NET Core MVC, Windows Form Applicaton (.Net ve Net Core) ve C# platformlarında yazılım geliştirebilen, JS Frameworkler (Javascript, Angular. JS, Vue. JS, Node. JS), HTML5, CSS3 gibi web geliştirme teknolojilere hâkim,

Ürün Gelistirme Proje Yöneticisi:

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun (Tercihen Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri mezunu), En az 2 yıl proje yöneticiliği tecrübesi olan, Proje başlatma, planlama, yürütme, izleme, raporlama, arşivleme, bütçe yönetimi alanında deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, PMI ve proje yönetim metodolojilerine ve süreçlerine hâkim, yazılım geliştirme süreçleri ve metodolojileri hakkında bilgili (Agile/Kanban), tercihen PMP sertifikasına sahip.

Ürün Gelistirme Mühendisi:

Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun, Tercihen elektronik para, finans sektöründe deneyimli, İlişkisel veri yapıları, MS SQL veri tabanı konularına hâkim, İyi derecede MS Office uygulamaları kullanabilen ve Jira uygulamasına hâkim.

Otobüs Şoförü: 

İETT: En az lise mezunu ve 3 yıl aktif araç kullanım deneyimi olan, Tercihen Otobüs Kaptanlığı Bölümü mezunu, E sınıfı sürücü belgesine sahip, SRC ve psikoteknik değerlendirme belgelerine sahip olan, Kadın olmak

Saha Otopark Personeli

İspark: En az lise mezunu olan, Sağlık koşulları açısından sahada aktif görev almaya uygun, Güçlü temsil ve iletişim becerilerine sahip, B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif olarak araç kullanabilen.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İstanbul Büyükşehir Belediyesi internet sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2LSZeE7

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir