Özel sektör İş İlanları

İyi Derecede Bilgisayar Kullanmak Şartıyla Kütüphane Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Doğuş Üniversitesi kariyer siteleri üzerinden bir ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını ilan etti. Üniversite tarafından kısa süre önce yayımlanan personel alım ilanında alımların Kütüphane Memuru kadrosuna olacağı bilgisi verildi. 

Kamuilanlari.com olarak Doğuş Üniversitesi tarafından yayımlanan söz konusu personel alım ilanına dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

KÜTÜPHANE MEMURU

Doğuş Üniversitesi tarafından yayımlanan Kütüphane Memuru alım ilanında alım yapılacak kadro için iş tanımı yayımlandı. Buna göre ilan ile alımı yapılacak adayların, aşağıda yer alan görevlerden sorumlu olduğu bildirildi.

Kütüphane Memuru iş tanımı;

Mekan ve dermenin düzenli tutulmasını sağlamak, kütüphane işlemlerini yürütmek, Kütüphane kaynaklarına (basılı, elektronik) erişimde mevcut donanımların kullanımında öğrenci, akademik ve idari personele yardımcı olmak, Akademik yayınların takibini sağlamak, Akademik personelin ve öğrencilerin sağlıklı bir şekilde kaynaklara ulaşmasını temin ederek; kataloglama ve sınıflama yapmak, Emanete verilen kitapların takibini yapmak.

İLANA BAŞVURU ŞARTLARI

Doğuş Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere alınacak olan Kütüphane Memuru kadrosu için adayların aşağıda yer alan başvuru şartlarını sağlamaları gerekiyor. 

* Tercihen üniversitelerin Bilgi ve Belge Yönetimi, Arşiv ve Dokümantasyon, Kütüphanecilik, Enformasyon bölüm veya programlarından mezun,

* Alanında en az 2 yıl tecrübeli, Alanındaki bilgisayar ve bilişim teknolojilerine hakim (YORDAM Kütüphane otomasyon sistemi),

* Akademik yıl boyunca 7/24 hizmet veren kütüphanemizde hafta içi ve hafta sonu vardiyalı olarak çalışabilecek.

Adayların bu şartların dışında ayrıca mesleki ve çalışma sistemine dair şu koşullara da haiz olmaları gerektiği bildirildi. 

Bilgisayar ve Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Takım çalışmasına yatkın, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Tercihen İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu personel alım ilanları Doğuş Üniversitesi’nin anlaşmalı olduğu kariyer siteleri üzerinden yayomlanıyor. İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını bu site üzerinden elektronik olarak yapacaklar. İlana son başvuru tarihi 31 Temmuz olarak açıklandı. 

İlan Metni

İlana ulşamak için verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz. https://bit.ly/2K6tMQR

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir