Özel sektör İş İlanları

Katar Havayolları 3 Bin Dolar Maaş İle Türk Personel Alımı Yapıyor

Katar Havayolları kendisine air internet sitesinin Kariyer sayfası üzerinden Türkiye için personel alım ilanları yayımladı. Yayımlanan personel alım ilanında Kabin memuru alımı yapılacağı ve alımlara başvuruların başladığı bildirildi. 

Katar Havayollarının Türk personel alımı için yayımladığı personel alım ilanında yer alan detaylar ve başvuru koşullarına ilişkin ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz. 

KATAR HAVAYOLLARI PERSONEL ALIM İLANI

Kabin Memuru alımı için ilan yayımlayan Katar Havayolları personel alım duyurusunda ilana başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken şartları da bildirdi. Bu şartları İngilizce olarak adaylara duyuran firmanın ilan metninde yer alan tüm koşulları sizlerle paylaşıyoruz. 

Türkiye İçin Yayımlanan İlan

PERSONELE ÇOK SAYIDA MALİ VE SOSYAL HAK TANINACAK

Türkiye’ye uçuş sayısını artıran Katar Havayolları, İstanbul’da personel alım etkinliği düzenleyecek. 7 Temmuz tarihine kadar başvuru toplayacak olan firma başvurusu kabul edilen adaylara iş imkanı sağlayacak. Doha’da yaşamaları istenilecek olan personellere çok sayıda mali ve sosyal hak tanınacak.

Katar Havayolları personel alımına ilişkin olarak şu ifadeleri kullandı. “Rekabetçi tazminat ve avantaj paketleri sunuyoruz. Çok uluslu Kabin Ekibi Ekibimize katılın ve konaklama, yardım ve görev için ulaşım dahil olmak üzere vergisiz bir ücret paketinin tadını çıkarın”

Firma personel maaşı konusunda net bir açıklama yapmazken firma personelleri tarafından elde edilen ve çalışanların Glassdoor sitesinde paylaştığı bilgilere göre personelin net maaşının ortalama 3 bin dolar seviyesinde olduğu bildirildi.

Katar Havayolları İlanı Başvuru Koşulları

İlana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen bazı şartlar şunlar; Adayların en az 21 yaşında olması, Parmak uçlarında minimum 212 cm yüksekliğe ulaşabilmesi, akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak, Doha’da yaşamayı kabul etmek ve en az lise mezunu olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Katar Havayolları tarafından ilan edilen personel alım ilanına başvuru sürecinde şu aşamalar takip edilecek.

Adaylar öncelikle internet üzerinden elektronik başvuru yapacaklar. Başvuruların ardından adayın özgeçmişi işe alma ekibi tarafından incelenecek. Başvurusu olumlu olan adaylar e-posta yoluyla işe alma etkinliğine davet edilecekler. Burada sözlü görüşme gerçekleştirecek olan adaylar daha sonra başvuru sonuçlarını bekleyecekler. 

İlana Katar Havayolları Kariyer sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir