Özel sektör İş İlanları

Kızılay Çağrı Merkezi Operatörü Alımı İçin İlan Yayımladı

Türk Kızılayı, Türkiye geneli her şehir için bir ilan yayımladı. Kurum tarafından yayımlanan ilanda tek bir pozisyonda personel alımı olacağı duyuruldu. 

İlan metninde yer alan tüm detaylar ve başvuru sürecine dair bilgileri sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANI

Kızılayın kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden yayımladığı duyurusunda Çağrı Merkezinde görevlendirecek. Kızılay personel alım açıklamasında, ”Çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere ‘Çağrı Merkezi Operatörü’ arayışımız bulunmaktadır.” ifadeleri yer aldı. 

Kurum tarafından yayımlanan ilanda iş tanımı hakkında adaylara şu bilgilendirme yapıldı. Alım yapılacak personeller; ”Günlük çalışma öncesi hazırlık yapmak, Gelen çağrıları cevaplamak, Çağrı sonrası evrak ve raporlama işlemlerini yapmak, Çağrı merkezi bilgisayar uygulamalarını kullanmak, Günlük aranma raporlarını tutmak.” işlerinden sorumlu olacaklar. 

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar için bazı başvuru koşulları duyuruldu. İlan metninde yer alan bu başvuru koşullarını tüm adayların sağlamaları isteniyor. 

Peki ilan için Türk Kızılayı tarafından belirlenen başvuru koşulları neler?

Kızılay bünyesinde çağrı merkezi operatörü olmak isteyen adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları arasında şu şartlar bulunuyor. 

En az lise mezunu olmak, Gelen çağrılara ilişkin talepleri doğru analiz edebilmek, Çağrı merkezinde çalışma tecrübesi olan (tercih sebebidir), Vardiya sisteminde çalışabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek, Telefonda etkili iletişim kurabilen, Ofis teknolojilerini etkin şekilde kullanabilen, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

Bu Şartların Dışında

Söz konusu bu koşulların yanında adayların ayrıca İleri düzeyde Arapça bilmeleri isteniyor. Kurum adayların Arapça bilgisinin test edileceğini açıkladı. Kurum açıklamasında ayrıca ikinci dil olarak Kürtçe bilmenin tercih sebebi olduğunu açıkladı. 

BAŞVURULAR NEREYE YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanı için başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Başvurular Kızılayın Kariyer sitesi aracılığıyla bildirilecek. İlana ulaşamak ve başvuru yapmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İlana ulaşmak için kısaltılmış bağlantı;  https://bit.ly/2V1KV5J

Dikkat: Yukarıda yer alan bağlantıyı kopyalayın, internet adresi satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. Bilgisayar kullanan ise bağlantıyı seçin sağ tık yapın adrese git diyin.

Özel Sektör Personel Alım İlanları için bizleri takip edin

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir