Özel sektör İş İlanları

Kızılay’dan 2019’un En Kapsamlı İlanı: 29 Kadroda Yönetici ve İdari Personel ile Memur Alımı Yapıyor

Türk Kızılayı Eylül ayında en kapsamlı ilanını yayımlayan kurumlardan bir tanesi oldu. Kurum daha önceden yayımladığı ilanlarına yeni kadroları ekledi. 

Gün içerisinde yayımlanan bir duyuru ile bu alımları adaylara duyuran Türk Kızılayı’nın bu personel alımlarını sizlere aktarıyoruz. 

İşte Kızılay tarafından yayımlanan 29 farklı kadro ve detayları;

29 KADRODA PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanın en fazla alımlar kurumun Ankara’da bulunan birimleri için yayımlandı. 

Bunun yanında memur personel kadroları içinde Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan Kızılay birimlerine personel alımları yapılacağı duyuruldu. 

Bu bilgilerin ışığında Türk Kızılayı’nın ihtiyaç duyduğu o idari ve yönetici personel kadroları ile memur pozisyonları sizlerle. 

AÇIK KADROLAR

Türk Kızılayı’nın kendi sitesinde yayımladığı boş kadrolar;

İdari Personel ve Yönetici Kadroları

İç Kontrol Müdürü, Sosyal İçerme Programları Müdürü, Lojistik Planlama ve Talep Yönetimi Müdürü, Satın Alma Planlama ve Destek Müdürü, İnsani Politika ve Savunuculuk Müdürü, İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü, Finans ve Hazine Yönetimi Müdürü, Dış Paydaşlarla İlişkiler ve İşbirlikleri Müdürü, Depo ve Stok Yönetimi Müdürü, Göçmen Koruma Hizmetleri Müdürü, Bilgi Teknolojileri Operasyon Yönetimi Müdürü, Sözleşme Yönetimi ve Kontrol Müdürü, Strateji Yönetimi Müdürü, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Müdürü, Kurumsal Marka Yönetimi Müdürü, Gönüllü Yönetimi Müdürü, Göç Programları Geliştirme ve Koordinasyon Müdürü, 

Memur Personel Pozisyonları

Çağrı Merkezi Operatörü, Eğitim Yetkilisi, İletişim Asistanı, Veri Doğrulama Uzmanı, Grafiker (Engelli Personel), Genel Başvuru – Engelli Personel, Finansal Raporlama Asistanı, Satın Alma Sorumlusu, Doktor,Program & Proje Uzmanı, Finans ve Hazine Yönetimi Direktörü, İnsan Kaynakları İş Ortağı, 

KIZILAY İLANLARINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan şartları göz önünde bulundurmalı. 

Kızılay tarafından ilan edilen alımlara başvuru yapmak isteyecek adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu olmaması, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması talep edilen ilk koşullar. Bu koşulların yanında adayların her pozisyon ayrı ayrı belirlenen ğitim seviyelerinden mezun olması gerekiyor.

Diğer koşullar ise şu şekilde; bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak, koşullarına haiz olunması. 

BAŞVURULAR KIZILAYIN SİTESİNDEN YAPILACAK

İlan edilen yönetici ve idari personel kadroları ile memur personel pozisyonlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını Kızılay’ın kendisine ait internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. Başvurular için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Türk Kızılayı ilanları için; https://bit.ly/2G1BVFu

Kızılay ve Diğer Kurumların Personel alım ilanlarından haberdar olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir