Özel sektör İş İlanları

Kızılay’dan Üniversite Mezunu Adaylar İçin Personel Alım İlanı

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına bir yenisi daha eklendi.

Satın Alma Sorumlusu kadrosu için yayımlanan yeni personel alım ilanlarında alımların kurumun Ankara’da bulunan birimlerine yapılacağı duyuruldu. 

Üniversite mezunu adayların başvuru yapabilecekleri Satın Alma Personeli kadrosu için belirlenen tüm başvuru koşullarını sizlerle paylaşıyoruz. İşte Kızılay tarafından duyurulan yeni ilan. 

KIZILAY’DAN YENİ PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı yayımladığı personel alım ilanında kurum bünyesinde gerçekleştirilecek tüm satın alma süreçlerini destek olacak personel alımı yapılacağını açıkladı. Bu kadro için yayımlanan iş görevleri arasında adayların; ihtiyaçlara ilişkin pazar araştırması yapacakları, ihale süreçlerine destek verileceği, faturaların kontrol edileceği malzeme kontrollerinin gerçekleştirecekleri açıklandı. 

Başvuru Şartları

İş tanımında belirtilen görevleri sağlamak için Kızılay bünyesinde görev almak isteyen adayların sağlamaları gereken ilk koşul öğrenim şartı. Adayların ünivesitelerin lisans eğitimi veren ilgili bölümlerinden mezun olmaları isteniyor. Bunun yanında sağlanması gereken diğer koşul ise iyi derecede İngilizce dil bilgisine sahip olmak. Deneyim şartının olmadığı ilanda 1 yıllık deneyimi olan adayların tercih edileceği de ilanda belirtildi.

Mesleki Koşullar

İlana başvuru yapacak adaylardan sağlanması istenilen diğer koşullar; Analiz,yorumlama ve raporlama kabiliyeti bulunan, İletişimbecerisi yüksek, İştakip, sonuçlandırma ve sorumluluk alma becerisine sahip, Problemçözme ve analitik düşünme becerilerine sahip, MicrosoftOffice programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Yurt içi veyurt dışı seyahat engeli bulunmayan, Erkekadaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ya da minimum 2 yıl tecilli.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İlana başvurular elektronik yapılacak. İlan için adaylar öncelikle Kızılay’ın kariyer sitesine aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşacaklar. Adaylar daha sonra başvurularını elektronik olarak bildirecekler. 

İlan metni için: https://bit.ly/2YgZTXG

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir