Özel sektör İş İlanları

Kızılay’dan Yeni Personel İlanı: Alım Yapılacak Açık Pozisyonlar

Türk Kızılayı, Mayıs ayının ikinci yarısına girdiğimiz şu günlerde daha önce yayımladığı personel alım ilanlarında güncelleme yaptı. 

Bazı kadrolar için yayımladığı ilanlarını yayımdan kaldıran kurum bu kadroların yerine yeni alımlar yapacağını duyurdu. Bu çerçevede kısa bir süre önce güncellenen personel alım ilanlarını sizler için derledik.

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanları kurumun kendisine ait kurumsal kariyer sitesi üzerinden duyuruluyor. Burada dönem dönem yapılan güncelleme işlemlerinin ardından başvuru süreci dolan ilanlar yayımdan kaldırılırken kurumun ihtiyacı doğrultusunda yeni ilanlar adaylara duyuruluyor. 

Bu Çerçevede;

Kurum tarafından yayımlanan son ilanlarda yer alan açık kadroları sıralı liste halinde sizlere sunuyoruz. 

Alım Yapılacak Kadrolar

Türk Kızılayı personel alım ilanında yer alan ve Türkiye geneli çeşitli şehirlerde görevlendirilecek personellerin başvuru yapabileceği o kadrolar;

Gençlik, Çalışanı Doktor, Program Proje Uzmanı, Çağrı Merkezi Operatörü, Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı, Doğrulama & Gözlem Asistanı.

BAŞVURU KOŞULLARI

Türk Kızılayı personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların, her kadro için ayrı ayrı belirlenen tüm başvuru şartlarına haiz olması gerektiğini bildirdi. 

Bu başvuru şartları alım yapılacak pozisyonun gerekliliklerine uygun özelliklerine göre belirlendi. Belirleyici olan koşullar ise genel başlıkları itibariyle öğrenim şartı, bazı pozisyonlar için yabancı dil şartı, deneyim ve mesleki yeterlilik koşulları alımlarda ön plana çıkan başvuru şartları olarak göze çarpıyor.

İşte O Koşullardan Bazıları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,  kamu haklarından mahrum olmamak, Bazı kadrolar için Arapça bazı kadrolar için İngilizce biliyor olmak, Bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması.

Bu koşulların yanında adayların seyahat engelinin olmaması da talep edilen koşullar arasında bulunuyor. 

ADAYLAR BAŞVURULARI NEREYE YAPACAKLAR?

Söz konusu alım ilanları haberimizin içeriğinde bildirdiğimiz gibi Kızılay’ın kendi sitesinden duyuruluyor. Başvurularda bu Kızılay sitesi üzerinden yapılacak. Adaylar başvuru şartlarını sağladıkları kadrolara, ilanın yayımlandığı sitede yer alan Başvur butonu aracılığıyla başvuru yapabilecekler. 

İlana ulaşmak için: Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Bağlantı: https://bit.ly/2G1BVFu

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir