Özel sektör İş İlanları

Kızılay Gençlik Çalışanı Personel Alımı Başvuru Şartları

Türk Kızılayı kendisine ait kariyer sitesi üzerinden yayımladığı personel alım ilanları ile kadrosunda eksik bulunan pozisyonlara personel alımı yapmaya devam ediyor. 

Bu alımlarda adaylardan belirli başvuru şartlarının yanında özel koşullar talep ediliyor. 

Kamuilanlari.com olarak söz konusu bu personel alım ilanını ve bu ilan için belirlenen başvuru koşullarını madde madde sizlerle paylaşıyoruz. 

KIZILAY GENÇLİK ÇALIŞANI ALIMI

Kızılay tarafından ilan edilen Gençlik Çalışanı kadrosuna başvuruda bulunacak adaylar için yayımlanan il tanımında görevlendirilecek personellerin;

* Suriyeli çocuk ve gençlerin psikososyal gelişimlerine destek olacak program ve faaliyetleri planlamak ve uygulamak, İhmal, istismar, akran zorbalığı gibi konulara yönelik koruyucu önleyici faaliyetler geliştirmek, Çocuk ve gençlerin kendilerini gerçekleştirmelerine katkı sağlayan kurs, etkinlik, seminer, gezi organize etmek, Düzenli raporlama yapmak. görevlerini yürüteceği bildirildi.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Söz konusu personel alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar için yayımlanan başvuru kılavuzunda Türk Kızılayı tarafından ilan edilen başvuru şartları şunlar:

Başvuru şartları iki aşamadan oluşuyor. Birinci aşamada öğrenim, yabancı dile gibi koşullar bulunurken ikinci aşamada görevin gereklilikleri ile ilgili koşullar. 

Genel Koşullar: ğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri, Psikoloji, Sosyal Hizmetler mezunu, Pedagojik formasyon sahibi ve/veya en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi olan, İyi seviyede Arapça konuşabilen Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

Mesleki Koşullar: İletişim becerisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın Gelişime açık, Sorumluluk sahibi, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Seyahat engeli bulunmamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlan için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını Kızılay Kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

İlana ulaşmak için: Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Bağlantı: https://bit.ly/2QklveM

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir