Özel sektör İş İlanları

Kızılay Sosyal Hizmet, Verdi Doğrulama ve Ofis Müdürü Alım İlanı Yayımladı

Türk Kızılayı, Mart ayının girmesinin ardından personel alım ilanında yer alan açık kadrolara yenilerini ekledi. Kamu İlanları olarak yayımlanan yeni ilanları sizlere aktarıyoruz. 

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı yayımladığı personel alım ilanında 13 farklı pozisyonda personel ihtiyacı olduğunu bildirdi. Bu çerçevede farklı öğrenim düzeylerinden personelo alımı yapacağını ilan eden kurum şu kadrolardan personel alımı yapacak. 

Açık Kadrolar

Doktor, Sosyal Hizmet Uzmanı, Transfer Yönetimi Uzmanı, Program & Proje Uzmanı, Veri Doğrulama Uzmanı, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Profesyoneli, Strateji Yönetimi Müdürü, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Müdürü, Proje Yönetim Ofisi Müdürü, Bilgi Yönetim Merkezi Birim Yöneticisi, Proje Yönetim Ofisi Profesyoneli, Strateji Yönetimi Profesyoneli, Bilgi Yönetim Merkezi Profesyoneli

KIZILAY ADAYLARDAN HANGİ ŞARTLARI İSTİYOR?

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanları, kurumun kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden yayımlanıyor. 

Bu kapsamda her bir kadro için ayrı ayrı özel şartlar belirleyen Kızılay, adayların bu şartları taşımadan başvuru yapmaları durumunda başvuruların geçersiz olacağını ilan etti. 

Ana Başlıkları İle Koşullar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

Bu Koşulların Dışında

İlanda yer alan kadrolar için adayların ayrıca Öğrenim, Deneyim, Belge, Vardiya ve mesleklere dair belirlenen diğer özel koşulları sağlamaları isteniyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Türk Kızılayı personel alımı başvuruları kurumun web sayfası üzerinden elektronik başvuru yöntemi ile yapılacak. 

 Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın ve internet tarayıcınıza yapıştırın ardından enter tuşuna basın.

Türk Kızılay alım ilanını görüntülemek isteyen adaylar; https://goo.gl/7z5b6J

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir