Özel sektör İş İlanları

Kızılay ve Yeşilay Farklı İllerde Çeşitli Kadrolarda Personel Alıyorlar

Türk Kızılayı ve Yeşilay Cemiyeti yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarında personel açığı bulunan birimlerinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyorlar. 

Bu çerçevede Türk Kızılayı kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden yayımladığı ilanlar ile personel alım duyurularını adaylara ulaştırıyoruz. Yeşilay Cemiyeti ise personel alım ilanlarını kariyer sitesi üzerinden yayımlıyarak adaylara duyuruyor. 

Bu çerçevede yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşulları ve başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANI

Kızılay tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda şehirde personel alımı yapılacağı açıklandı. İlanlara göre alım yapılacak şehirler arasında Ankara, Adana, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Konya, Kilis, Kayseri, Kahramanmaraş, Mardin, Şanlıurfa bulunuyor. 

Bu şehirlerin dışında adaylara ayrıca bazı kadrolar için Tüm Türkiye Geneli personel alımı yapılacağı bildirildi. 

Kızılay Personel alım ilanında yer alan açık kadrolar arasında Çağrı Merkezi Operatörü, Doktor / (Kadın Doğum Uzmanı), Doktor / (Kardiyoloji Uzmanı), Yönlendirme ve Dış Erişim Asistanı, Doğrulama & Gözlem Asistanı, Program & Proje Uzmanı, Doktor, Gençlik Çalışanı pozisyonlarında alım yapılacağını açıkladı. 

YEŞİLAY PERSONEL ALIM İLANI

Yeşilay tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan bilgilere göre vakıf 26 farklı iş ilanı yayımladı. Bu alımların büyük bir kısmı iki pozisyon üzerinde dağıldı. Bu bağlamda Yeşilay ağırlıklı olarak  Sosyal Hizmet Uzmanı ile Klinik Psikolog kadroları için ilan yayımladı. 

Bu iki kadronun dışında ise Yeşilay Cemiyeti şu pozisyonlarda personel alımı yapacağını açıkladı. 

Depo Yönetici, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Klinik Psikolog, Sosyal Hizmet Uzmanı, Halkla İlişkiler Uzmanı, Eğitim Uzmanı, Helpdesk Personeli, Bilimsel Çalışmalar Süpervizörü, Kurumsal İletişim Süreç Yöneticisi, Satınalma Süre. Yöneticisi, Kampanya Yöneticisi

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara ulaşabilirler. 

* Kızılay ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını Kızılayın kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden yapacaklar. 

* Yeşilay ilanına başvuru yapacka adaylar başvurularını ise ilanın yayımladığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. 

Türk Kızılayı ilanları için; https://bit.ly/2G1BVFu

Yeşilay alım ilanını görüntülemek isteyen adaylar; https://bit.ly/2ZaeK33

Bu Tür Kurum ve Vakıfların Personel Alım İlanlarını Yakından Takip Etmek İçin

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir