Özel sektör İş İlanları

Kızılay ve Yeşilay Farklı İllerde Personel Alımı Yapacaklar

Türkiye Yeşilay Cemiyeti ile Türk Kızılayı ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere personel alım ilanları yayımladılar. 

Bu iki kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını, ilanlara başvuru koşullarını ve başvuruların nasıl yapılacağına dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

YEŞİLAY PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye Yeşilay Cemiyeti kariyer siteleri üzerinden bir personel alım ilanı yayımladı. Vakfın farklı şehirlerde bulunan birimlerine yapılacak olan personel alımları 11 farklı kadro için yapılacak. 

Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği kadroların yer aldığı ilanda yer alan açık pozisyonlar şunlar;

Kampanya Yöneticisi, Bilimsel Çalışmalar Uzmanı, Kurumsal İletişim Süreç Yöneticisi, Satın Alma Süreç Yöneticisi, Proje Geliştirme Uzmanı, Depo Yönetcisi, Sosyal Hizmet Uzmanı, Halkla İlişkiler Umzanı, Klinik Psikolog, Yazılım Geliştirme Sorumlusu. 

TÜRK KIZILAYI PERSONEL ALIM İLANI

Türk Kızılayı yayımladığı personel alım ilanında 15 farklı şehirde bulunan birimlerine personel alımları yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında 13 farklı pozisyon için ilanlar bulunuyor. 

Doktor, Sosyal Hizmet Uzmanı, Transfer Yönetimi Uzmanı, Program & Proje Uzmanı, Veri Doğrulama Uzmanı, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Profesyoneli, Strateji Yönetimi Müdürü, Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Müdürü, Proje Yönetim Ofisi Müdürü, Bilgi Yönetim Merkezi Birim Yöneticisi, Proje Yönetim Ofisi Profesyoneli, Strateji Yönetimi Profesyoneli, Bilgi Yönetim Merkezi Profesyoneli

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanları için adaylardan talep edilen başvuru koşulları arasında şu şartlar yer alıyor.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Türkiye Yeşilay Cemiyeti ile Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanı detayları için aşağıda yer alan bağlantılardan faydalanabilirsiniz.

Türkiye Yeşilay Cemiyeti personel alım ilanı TIKLAYINIZ

Türk Kızılayı personel alım ilanı TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir