Özel sektör İş İlanları

Kütüphaneci, Kütüphane Sekreteri ve Memuru Alımı İçin İlanlar Yayımlandı

Özel sektör firmaları kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları ile çok sayıda kadroda personel alımı yapıyorlar. 

Kamuilanlari.com olarak sizler için derlediğimiz bu personel alım ilanlarında bu haberimizde kurumların kütüphane birimlerinde görevlendirmek üzere yayımlanan ilanları derledik. 

Farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar arasından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadroları sizlere aşağıda aktarıyoruz.

KÜTÜPHANE BİRİMLERİNE PERSONEL ALIM İLANI

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına göre, Kütüphane birimlerine çeşitli kadrolarda personel alımları olacak. Alımlar için öğrenim şartları değişirken çoğu personel alım ilanı önlisans yada lisans mezunu olmak şartıyla yayımlandı. 

Söz konusu personel alım ilanlarında yer alan kadrolar şunlar;

* Kütüphane Memuru

* Kıdemli Kütüphaneci

* Kütüphane Sorumlusu

* Kütüphane Kıdemli Uzmanı

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Kütüphaneci kadroları yayımlanan personel alım ilanları için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken ilk koşul öğrenim şartı. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu kadro için ilan edilen alımlarda bu koşul her firmaya göre değişkenlik gösteriyor. 

Bu kapsamda sizlere bu personel alım ilanlarında yer alan koşulları genel başlıkları ile aşağıda aktarıyoruz. 

Görev Tanımı

Kitapların numaralandırılarak etiketlendirilmesi ve kütüphaneye gelen kitapların kayıtlarının yapılması, Kütüphaneye gelenlere kitap aramalarında yardımcı olunması, Kütüphaneye dolap ve raflarında bulunan kitapların sistematik düzen içerisinde bulundurulması, Kütüphane düzeninin sağlanmasından sorumlu olacak,

Başvuru Şartları

Firmaların kendilerine göre belirledikleri öğrenim şartının sağlanması, Daha önce Kütüphane tecrübesi olan, İletişim becerisi yüksek, MS Office uygulamalarına hakim, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Akademik yıl boyunca 7/24 hizmet veren kütüphanemizde hafta içi ve hafta sonu vardiyalı olarak çalışabilecek, Sonuç odaklı ve sorumluluk sahibi.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını bu site üzerinden yapacaklar. Bu kapsamda aşağıda yer verdiğimiz bağlantı üzerinden ilanlara ulaşacak adaylar başvurularını bu bağlantılar aracılığıyla yapabilecekler. 

İlan Detayları için: https://bit.ly/2ZF1tiX

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir