Özel sektör İş İlanları

Kuveyt Büyükelçiliği’nden Al Surra Hospital Personel Alım İlanına İlişkin Uyarı

Kuveyt Büyükelçiliği resmi internet sitesi üzerinden geçtiğimiz günlerde ilan edilen alımlara dair uyarılarda bulundu. 

Bazı internet sitelerinde yer alan ve Kamuilanlari.com olarak bizlerimde bu internet sitelerinin referansı ile sizlerle paylaştığımız Al Surra Hospital personel alımlarına dair resmi açıklama geldi. 

KUVEYT BÜYÜKELÇİLİĞİ’NDEN AÇIKLAMA 

Kuveyt Büyükelçiliği tarafından yapılan basın açıklamasında basında yer alan Al Surra Hospital KPSS şartı aranmadan 1182 sağlık personeli alım ilanı hatırlatıldı. Bu konuda yayımlanan ilanın gerçek olmadığı ifade eden basın açıklamasında vatandaşların bu ilana itibar etmemeleri gerektiği ifade edildi. 

İşte Basın Açıklaması

”Yapılan incelemede, sözkonusu ilanın içeriğinde bahsedilen “Al Surra Hospital” adlı bir hastanenin Kuveyt’te bulunmadığı, dolayısıyla herhangi bir personel alımının sözkonusu olmayıp, bahsekonu ilanın vatandaşlarımızı istismar etmeye yönelik olabileceği anlaşılmıştır. Bu çerçevede, vatandaşlarımızın anılan iş duyurusuna itibar etmemesi önemle duyurulur.”

Kuveyt Büyükelçiliği yapmış olduğu basın açıklamasında ayrıca Türk vatandaşlarının Kuveyt’teki çalışma mevzuatına ve şartlarına ilişkin, aşağıda irtibat bilgileri kayıtlı Büyükelçiliğimiz Çalışma Müşavirliği üzerinden ulaşabilecekleri bildirildi. 

Kurum irtibat telefon numarası olarak Tel: 00965 222 77 413 mail: E-posta: kuveyt@ailevecalisma.gov.tr bilgileri paylaşıldı. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir