Özel sektör İş İlanları

Lise, Önlisans ve Lisans Düzeyinden Mezun Adaylar İçin ROKETSAN Personel Alım İlanları

ROKETSAN kadrosunda eksik bulunan pozisyonlara personel alımı yapacak. Bu alımlar için Roketsan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün internet sitesi üzerinden duyurulan ilan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Söz konusu personel alımları için kısa önce yenilenen personel alımlarına ilişkin bilinmesi gereken tüm alım biglileri sizlerle.

ROKETSAN PERSONEL ALIM İLANLARI

ROKETSAN tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan koşullar genellikle teknik personel kadroları oldu. 

Ancak bu noktada kurum diğer alanlardan mezun adaylar içinde bir ilan yayımladı. İşte Roketsan Teknik Personel Alım İlanları ile diğer adaylar için yayımlanan personel alım ilanları. 

HER ADAY İÇİN YAYIMLANAN KADRO

ROKETSAN tarafından yayımlanan personel alım ilanında kurum her öğrenim düzeyinden mezun adaylar için kendi ilgi alanlarına göre başvuru yapabilecekleri Genel Başvuru kadrosunu yayımladı. 

Bu kadro için adaylar kendilerine ait bilgiler ile başvuru yapabilecekler. Genel Başvuru kadrosu için adayların mezun oldukları öğrenim düzeyi, bölüm şartı farketmiyor. 

TEKNİK PERSONEL ALIM İLANLARI

ROKETSAN  personel alım ilanının en önemli kısmını ise teknik personel alımları oluşturuyor. 

Lise, önlisans ve lisans mezunları için yayımlanan teknik personel alım ilanlarında yer alan teknisyen, tekniker ve mühendis kadroları şu şekilde;

Lise Mezunları İçin: Makine, Elektrik Elektronik Teknisyeni, Makina Teknisyeni, Resim Konstrüksiyon, Kimya Teknolojisi Teknisyeni ve Torna tesviye Metal İşleri Teknisyeni.

Önlisans Mezunları İçin: Elektrik Elektronik Teknikeri, Makine Ressamlığı Teknikeri, Makine Teknikeri, Mekatronik Metalurji Teknikeri. Kimya Teknikeri,

Lisans Mezunları İçin: Makine, Mekatronik, Kimya, Elektrik Elektronik, Fizik, Bilgisayar, Havacılık Uzay, Sistem, Endüstri, Metalurji ve Malzeme, Endüstri, Satınalma, Proje Yönetimi.

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanları için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru şartları değişkenlik gösteriyor. Öğrenim durumlarına göre yapılan alımlarda yer alan açık kadrolar için talep edilen genel koşullar ise şu şekilde;

Teknik kadrolar için gerekli eğitim seviyelerinden mezun olmak. Lise, ön lisans ve lisans bölüm şartını sağlamak. Genel olarak Bilgisayar Office programlarına hakim olmak çok iyi derecede kullanmak, Kurumun talep ettiği yaş şartını sağlamak, erkek adaylar için askerlikle ilgisinin olmaması, görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmamak.

BAŞVURULAR NEREDEN NASIL YAPILIR?

ROKETSAN personel alım ilanı adaylara kurumun İnsan Kaynakları aracılığıula duyuruluyor. Adaylar bu sayfa üzerinden başvurularını elektronik olarak sisteme giriş yapmak suretiyle yapabilirler. 

İlan başvuru kılavuzu; https://bit.ly/2Gz2Cl4

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir