Özel sektör İş İlanları

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Vize Kontrol Memuru Alım İlanı Yayımlandı

İstanbul’da bulunan havalimanlarında görevlendirmek üzere personel alımı için ilan yayımlandı. Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan memur personel alım ilanında yer alan kadro ve diğer detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADRO VE DETAYLARI

Kariyer siteleri aracılığıyla adaylara duyurulan özel sektör personel alım ilanı ile Vize Kontrol Memuru alımı yapılacağı duyuruldu. İstanbul’da yer alan havalimanlarında hizmet gösteren firma tarafından yayımlanan ilanda bu kadro için personel alımı yapılacağı bildirilmedi.

İlanda yer alan bilgilere göre bu kadro için başvuru yapacak olan adaylar; uluslararası uçuşlarda, yolcuların seyahat dökümanlarının kontrolü ve güvenlik mülakatlarının gerçekleştirilmesinden sorumlu olacaklar.

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Kamu İlanları olarak sizlerle paylaştığımız her ilanda, alım yapacağını duyuran kurumların başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Vize Kontrol Memuru alımı için yayımlanan personel alım ilanında da yer alan bu başvuru koşullarını sizlere madde madde derledik. 

Bu kadro için ilan yayımlayan firma adayların öğrenim durumuna ilişkin şu biglileri verdi. İlana en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. İlanda ayrıca Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun) adayların da başvurularının kabul edileceği bildirildi. 

Diğer Koşullar Neler?

Öğrenim şartının dışında vize kontrol memuru alımı için yayımlanan personel alımlarında en dikkat çeken koşul yabancı dil şartı. Firma adayların çok iyi derecede ingilizce bilmeleri gerektiğini bildirdi. Bu şarta ek olarak diğer koşullar şunlar. 

* TC Vatandaşı

* Ekip çalışmasına uyumlu Vardiyalı çalışabilecek

* Temsil yönü güçlü Havacılık güvenliği alanında kariyer planı olan, hedef odaklı

* Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak ve en az 1 yıl tecilli olmak

* Bayan ( 1,60 ve üzeri boy ), Bay ( 1,70 ve üzeri boy )

* Tüm adaylarda 33 Yaşını aşmamış olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yukarıda yer alan başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşacaklar. İlana ulaşan adaylar daha sonra o site üzerinden başvurularını yapacaklar. 

İlan için: https://bit.ly/2WU9Zwk

Bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir