Özel sektör İş İlanları

Medipol Hastanesi Hasta Kabul, İşçi, Destek Personeli Alım İlanı Yayımladı

Medipol Hastanesi bir ilan yayımlayarak ilgili birimlerine personel alımları olacağı bilgisini paylaştı. 

19 iş ilanı yayımlayan hastane bazı birimlerine aynı kadroda olmak üzere çeşitli pozisyonlarda personel istihdamı sağlayacağını duyurdu. 

Hastane tarafından yayımlanan ilanda yer alan açık kadro bilgileri ve detayları sizlerle. 

HASTANE PERSONELİ ALIM İLANLARI

İstanbul Medipol Hastanesi tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında, en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla işçi alımları olacak. Bu işçi alımları hizmet ve temizlik sektöründe olacak. Memur personel alımları için en az lise mezunu olmak kaydıyla sağlık personeli, hastane personeli kadrolarına alımlar yapacağını duyurdu.

İlan metnine göre hastane aşağıda yer alan kadrolarda personel alımları yapacak.

Tıbbi Tercüman, Temizlik Görevlisi, Kardiyoloji Uzmanı, Estetisten, Acil Tıp Uzmanı, Sterilizasyondan Sorumlu Hemşire, Hasta Kayıt Kabul Görevlisi, Gece Hasta Kabul Kayıt Görevlisi, Temizlik Şefi, Ameliyathane Personeli, Nöroloji Uzmanı, Psikiyatri Uzmanı, Hemşire, Cafe Servis Uzmanı, Hasta Danışmanı, Yardımcı Sağlık Personeli ve Tıbbi Laboratuvar Teknikeri. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Hastane personeli, Hastane işçisi, Sağlık Personeli ve diğer kadrolar için talep edilen koşullar ve adaylarda olması istenilen özellikler şunlar.

İlanlarda yer alan öğrenim şartını karşılamak, Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, Etkili iletişim kurabilme becerisine sahip, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Hasta ve hasta yakını psikolojisini önemseyen, Hizmet sunumunda ‘hasta memnuniyetini’ gözeten, Ekip ruhu taşıyan, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Analitik ve hızlı düşünme yeteneğine sahip, Dış görünüşüne ve kişisel bakımına özen gösteren, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanları adaylara kariyer siteleri üzerinden duyuruluyor. Adaylar öncelikle bu sitelere üye olacaklar. Üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar öğrenim durumu ve diğer şartlara göre başvurularını elektronik olarak yapacaklar. 

İlan Metni için: https://bit.ly/2Xu8Bxj

Mavi renkte verilen bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basarak adrese gidin. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir