Özel sektör İş İlanları

Öğrenim Durumuna Göre İş İlanları: THY, BİM, TEV, ROKETSAN ve Kızılay

Kamu İlanları olarak Türkiye’nin önde gelen firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza daha önceden tek tek duyurduğumuz özel sektör, kurum ve vakıfların ilanlarını tek bir haberde derledik. İşte o ilanlar ve detayları;

THY YETİŞTİRİLMEK ÜZERE PERSONEL ALIMI

Türk Hava Yolları İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını duyurdu. 

Farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanların Kokpit Personel kadrolarında olacak. İşte o ilanlarda yer alan açık kadrolar;

Yetiştilmek üzere Teraik Bilgi Öğremeni, Teorik Bilgi Öğretmeni, Kaptan Pilot, II. Pilot, II. Pilot Dar Gövde, Simülatör Uçuş Öğretmeni,

İlan detayları ve başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ

BİM PERSONEL İŞÇİ ALIM İLANLARI

Türkiye’nin en kapsamlı market zincirlerinden birisi olan BİM, farklı şehirlerde bulunan ağlarına personel ve işçi alımları yapıyor. BİM’in kendi sitesinde yayımlanan ilanda yer alan açık kadrolar şunlar;

Yönetici Asistanı. Et-Şarküteri Personeli, Mağaza Müdür ve Müdür Yardımcıları, Taze Gıda Personeli, Gıda Mühendisi, Eğitim Asistanı, Kasa Reyon Personeli, Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı, Depo Personeli, Taze Gıda Personeli, Yönetici Adayı, İşe Alım Asistanı Kozmetik Personeli, Unlu Mamüller Personeli. Mağaza Satış Elemanı.

İlan detayları ve başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ

TÜRK EĞİTİM VAKFI BAĞIŞ PERSONELİ

Türk Eğitim Vakfı’da yayımladığı ilanlar ile zaman zaman personel alımları yapıyor. Vakıf personel alımlarını kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruyor. Öğrenim şartı başta olmak çeşitli mesleki özelliklere göre personel alımı yapan TEV son ilanında tek bir kadrodan personel alımı yapacağını duyurdu. 

Türk Eğitim Vakfı Genel Müdürlüğü yayımladığı personel alım ilanında en az meslek yüksekokulu mezunu adaylar arasından Saha Bağış Kabul Sorumlusu alımı yapacağını ilan etti.

İlan detayları ve başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ

ROKETSAN PERSONEL ALIMI

Roketsan personel alım ilanları firmanın İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü aracılığıyla ilan ediliyor. Firma teknik personel kadrolarından çok sayıda alanda Teknisyen, Tekniker ve Mühendis alıyor. 

Bu kadrolara ek olarak Roketsan adayların kendi özelliklerine, öğrenim durumlarına ve mesleklerine göre başvuru yapabilecekleri genel başvuru kadrosundan da personel alımı yapıyor.

İlan detayları ve başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ

KIZILAY PERSONEL ALIMI

Türk Kızılayı yayımladığı bir duyuru ile çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacağını ilan etti. Kızılay’ın kendi sitesinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadro ise Veri Doğrulama Personeli oldu. 

Kurum bu kadro için office programlarını iyi kullanan ve diğer talep edilen özellikleri sağlayan adaylar arasından personel alımı yapacak. 

İlan detayları ve başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir