Özel sektör İş İlanları

Özel Hastanelere En Az Lise Mezunu Hasta Kayıt Yetkilisi Alımı Yapılıyor

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza özel sektörde faaliyet gösteren hastanelerin yayımladığı personel alım ilanlarını derledik. 

Hasta Kayıt Yetkilisi ya da İŞKUR’da Hasta Kabul Kayıt Personeli olarak geçen bu kadroya dair yayımlanan ilanlara ilişkin ayrıntılar şu şekilde;

İŞKUR’DA YAYIMLANAN HASTA KABUL KAYIT PERSONELİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan edilen Hasta Kabul Kayıt personeli alım ilanları özel sağlık kuruluşları, özel hastaneler ve tıp merkezleri tarafından yayımlandı. Bu kapsamda farklı iller için ilanların yer aldığı İŞKUR’da alımların Ankara, İstanbul, Kocaeli, Eskişehir illerinden olacağı duyuruldu. İlanlara son başvuru tarihi değişmekte olup en yakın sona erecek alım ilanına başvurular 30 Nisan tarihinde bitecek. 

İşte İŞKUR’da Yayımlanan İlanlar

KARİYER SİTELERİ ÜZERİNDE YAYIMLANAN İLANLAR

Çoğu özel sektör firması personel alım ilanlarını kariyer siteleri üzerinden adaylara duyuruyor. Bu ilanların çok büyük bir kısmı hastaneler tarafından yayımlanıyor. İlanlarda ayrıca Acıbadem ağlık Grubu, Memorial Sağlık Grubu, Medicana Sağlık Grubu gibi çok farklı şehirlerde faaliyet gösteren firmaların da ilanları yer alıyor. 

Bu ilanlar arasında lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri açık pozisyonlar bulunuyor. Ayrıca kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlarda tecrübeli ve tecrübesiz adaylar için de ilanlar yer alıyor. Alım yapılacak iller de İŞKUR’da yayımlanan ilanlara göre çok daha fazla. 

Kariyer Siteleri Üzerinden Yayımlanan İlanlar


HASTA KABUL PERSONELİ ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu kadro için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken farklı koşullar bulunuyor. Bu koşullar hem ilanı yayımlayan hastaneye hem alım yapılacak kadroya hemde alım yapılacak şehirlere göre farklılık gösteriyor. 

Bu ilanlarda en az lise mezunu olmak kaydıyla önlisans ve lisans mezunu adayların da başvuru yapabilecekleri pozisyonlar bulunuyor. Bu kadrolara başvuru yapacak adayların diğer koşullar şunlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara dair tüm detaylara ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara İŞKUR üyeliğinizle elektronik olarak başvuru yapabilirsiniz. Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlara da aynı şekilde elektronik başvuru yapılacak.

İlanlar İçin;

İŞKUR’da yayımlanan ilanlar için TIKLAYINIZ

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlar için kullanacağınız bağlantı; https://bit.ly/2DvIBtJ (Bağlantının tamamını kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir