Özel sektör İş İlanları

Özel Hastanelere İşçi, Danışman, Şoför ve Personel Alımı Yapılıyor

Özel Sağlık Kuruluşları memur personel ve işçi alım ilanlarını farklı platformlar üzerinden adaylara duyuruyorlar. 

Bu ilanlarda onlarca sağlık kuruluşunun yüzlerce personel alım ilanı bulunuyor. İlanlarda ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceği pozisyonlar bulunuyor. 

Söz konusu bu alım ilanlarını ve bu alım ilanlarına başvuru detaylarını aşağıda aktarıyoruz. 

SAĞLIK KURULUŞLARINA PERSONEL ALIM İLANLARI

Özel Sağlık Kuruluşları dediğimiz zaman çok sayıda kuruluş bu kapsamın içerisinde yer alıyor. Bu kapsamda sizler için derlediğimiz ilanlarda Özel Hastanelerin personel alım ilanları, üniversite hastanelerinin personel alım ilanları, tıp merkezlerinin ilanları, sağlık merkezlerinin ilanları, diş hastanelerinin ilanları, göz hastanelerinin ilanları, sağlık sektörünün farklı mecralarında faaliyet gösteren firmaların ilanları bulunuyor. 

İlanlarda çok sayıda pozisyonda işçi alımı ile hastanelerin çeşitli birimlerinde faaliyet gösterecek farklı kadrolar da ki memur personel alım ilanları bulunuyor. 

Ayrıca söz konusu alım ilanlarının çok büyük bir kısmı firmalar tarafından özel olarak belirlenen şehirlerde yapılıyor. Bu çerçevede alımlar için Türkiye geneli ilanlar yayımlanmış halde. Bu ilanlara ek olarak bazı sağlık kuruluşları ilanlarını ülke geneli olarak yayımladılar. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Özel hastaneler, sağlık merkezleri gibi kurumlar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan bazı kadroları sizlere aktarıyoruz. 

Hasta Kayıt Yetkilisi, Servis Hemşiresi, Danışman, Hasta Danışmanı, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi, Ameliyathane Hemşiresi, Radyoloji Uzmanı, Eczacı, Tüp Bebek Sorumlu Hemşiresi, Ofis Personeli, Göz Hastalıkları Uzmanı, Tahsilat Personeli, Ameliyathane Bilgilendirme Sorumlusu, Sosyal Medya Uzmanı, Sağlık Personeli, Hasta Yatış Çıkış Kat Sekreteri, Kurumsal Tanıtım Sorumlusu, Banko Görevlisi, Uzman Sağlık Personelleri.

GENEL OLARAK KOŞULLAR NELER?

Sizlere aktardığımız ilanlar özel sektör ilanları olduğundan dolayı başvuru koşulları ilanlara göre farklılık gösterebilmekte. 

Bu kapsamda ilanlarda genel olarak dikkat edilmesi gereken hususları sizlere paylaşıyoruz. 

Her kadro için farklı şekilde belirlenen öğrenim şartının sağlaması, kadrolar için belirlenen mesleki koşullara haiz olunması, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması, kadrolar için ayrı ayrı belirlenen yaş aralığında olunması. İlanı yayımlayan kurumun alım yapılacak kadro için talep ettiği deneyim şartının sağlanması. 

Bu Şartların Dışında

Yukarıda yer alan şartlara ek olarak ayrıca Hasta odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, Planlı çalışma ve iş takibi becerileri gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Sorumluluk sahibi, disiplinli, sabırlı özelliklerinde adaylarda bulunması isteniyor.

İLANLARA NASIL ULAŞIR VE BAŞVURU YAPABİLİRİM?

İlanlara aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Başvurular ise ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. 

İlan bağlantısını kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basarak adrese gidin.

İlanlara ulaşmak için kullanacağınız bağlantı: https://bit.ly/2ISc9Wy

Özel Sektör İlanlarından Haberdar Olmak için

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir