Özel sektör İş İlanları

Özel Hastanelere Onlarca Meslek Grubundan Personel ve İşçi Alımları Yapılıyor

Özel sağlık kuruluşları, özel hastaneler, tıp merkezleri, diş hekimlikleri, sağlık kurumları çok sayıda alanda personel ihtiyacı duyuyorlar.

Bu ihtiyaçlarını karşılamak adına personel alım ilanları yayımlayan bu sağlık kuruluşları, çeşitli meslek gruplarından alımlar yapacaklarını duyurdular. Kamuilanlari.com olarak özel sağlık alanında faaliyet gösteren bu ilanları sizlerle buluşturuyoruz. 

İlanlarda yer alan meslek gruplarını ise sizler için detaylı bir şekilde inceledik. 

SAĞLIK KURULUŞLARINA PERSONEL ALIMLARI

Sağlık alanında faaliyet gösteren özel sağlık kurumları sağlık personellerinin yanında çok sayıda kadroda personel ihtiyacı duyuyorlar. Bunun için ilan yayımlayan kurumların ilanlarında en az ilköğretim mezunu adaylarında işçi alımları yapılırken meslek gruplarına göre lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından diğer kadrolarda personel alımları yapıyorlar. 

Peki bu tür sağlık kuruluşları hangi kadrolarda ilanlar yayımladılar? İşte detayları,

Memur Personel Kadroları: 

Hasta Kayıt Yetkilisi, Halkla İlişkiler Personeli, Banko Görevlisi, Danışman, Yönetici Asistanı, Hasta Bakıcı, Hasta Danışmanı, Kurumsal Tanıtım Sorumlusu, Sekreter, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi, Güvenlik Görevlisi, Tahsilat Personeli, Şoför, Hasta  Karşılama ve Yönlendirme Personeli. Hasta Yatış Çıkış Kat Sekreteri, Basın İlişkileri Personeli, Teknik Personel, Sosyal Medya Uzmanı, 

Sağlık Personeli Kadroları: 

Ameliyathane Hemşiresi, Tıbbi Tanıtım Temsilcisi, CRM Uzmanı, Eczacı Teknikeri, Kadın Doğum Hemşiresi, Estetisten,  Radyoloji Uzmanı, Göz Hastalıkları Uzmanı, Ameliyathane Bilgilendirme Sorumlusu,  Uzman Sağlık Personelleri, Eczacı, Tüp Bebek Sorumlu Hemşiresi,

BAŞVURU ŞARTLARI

Özel sektör personel alım ilanları için yayımlanan duyurularda, firmalarda ilanlarda yer alan kadrolar için özel koşullar talep ederler. Bu özel koşullar ilanı yayımlayan sağlık kuruluşunun kendisine göre talep ettiği genel başvuru koşullarından oluşur. Bu koşullara ek olarak mesleki gerekliliklerinde adaylar tarafından sağlanması gerekiyor. 

Türk vatandaşı olmak, sağlık kuruluşu tarafından yayımlanan kadrolarda yer alan öğrenim şartını sağlamak, kadrolar için belirlenen mesleki koşullara haiz olunması, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması, deneyim ve yaş şartı varsa onları sağlamak, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Sorumluluk sahibi, disiplinli çalışmak. Hasta odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, Planlı çalışma ve iş takibi becerileri gelişmiş,

İLANLARA BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK

İlanlarda yer alan kadroların hangi firmalar tarafından yayımlandığını öğrenmek isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. İlanlarda yer alan kadrolara ulaşmak ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar vermiş ilan bağlantısını kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basarak adrese gidin. Bu şekilde tüm ilanları görüntüleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Bağlantı adresi: https://bit.ly/2ISc9Wy

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir