Özel sektör İş İlanları

Özel Hastanelere ve Sağlık Kuruluşlarına Personel ve İşçi Alımları Yapılıyor

Sağlık kuruluşlarının kendi siteleri üzerinden veya kariyer siteleri aracılığıyla duyurulan bu personel alım ilanlarını sizler için derledik.

SAĞLIK KURULUŞLARINA PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye geneli özel sektörde faaliyet gösteren çok sayıda sağlık kuruluşu bulunmakta. Bu kuruluşlar yaz aylarının gelmesiyle personel alım ilanlarını artırdılar. Bu kapsamda yayımlanan personel alım ilanlarında çeşitli kadro ve kontenjanlarda personel alımları bulunmakta. 

Alım Yapılacak Kadro Bilgileri

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza kariyer siteleri üzerinden personel alım ilanı yayımlayan tıp merkezleri, dişçi ve bu tür sağlık kuruluşları, özel hastanelerin ilanlarını aktarıyoruz. 

Bu kurumlar hem memur personel, hem sağlık personeli hemde işçi statüsünde personel alımı yapıyorlar.

Genel Kadrolar

Hasta Kayıt Yetkilisi, Servis Hemşiresi, Danışman, Hasta Danışmanı, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi, Güvenlik Görevlisi, Şoför, Hasta  Karşılama ve Yönlendirme Personeli. Tahsilat Personeli, Hasta Yatış Çıkış Kat Sekreteri, Kurumsal Tanıtım Sorumlusu, Banko Görevlisi,

Sağlık Kadroları

Ameliyathane Hemşiresi, Radyoloji Uzmanı, Eczacı, Tüp Bebek Sorumlu Hemşiresi, Ofis Personeli, Göz Hastalıkları Uzmanı, Ameliyathane Bilgilendirme Sorumlusu, Sosyal Medya Uzmanı, Sağlık Personeli, Uzman Sağlık Personelleri.

BAŞVURU KOŞULLARI NELER?

Sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan personel alımları çok sayıda özel koşul ile adaylara duyuruluyor. Bu koşullar kurumdan kuruma farklılık gösterirken Kamu İlanları olarak sizlere talep edilen belli başlı koşulları aktarıyoruz.

Türk vatandaşı olmak, öğrenim şartını sağlamak, kadrolar için belirlenen mesleki koşullara haiz olunması, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması, deneyim ve yaş şartı varsa onları sağlamak, Hasta odaklı çalışmayı ilke edinmiş, Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilecek, Kendisini geliştirmeye ve öğrenmeye meraklı, Planlı çalışma ve iş takibi becerileri gelişmiş, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilen, Sorumluluk sahibi, disiplinli çalışmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanlarına ulaşmak ve başvuruda bulunmanız için sizlere aşağıda bir bağlantı adresi verdik. Bu bağlantı adresini kullanarak iş ilanı arama sayfasına ulaşacaksınız.

Bu sayfa üzerinden şehir, pozisyon gibi filtreleri kullanarak kendinize uygun ilanları bulabilir ve başvurunuzu elektronik olarak yapabilirsiniz.

İlanlara ulaşmak için: ilan bağlantısını kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basarak adrese gidin.

Bağlantı adresi: https://bit.ly/2ISc9Wy

Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir