Özel sektör İş İlanları

Özel Üniversiteye Kütüphane Uzmanı, Yurt Görevlisi ve Fakülte Sekreteri Alınıyor

İstanbul Altınbaş Üniversitesi bir personel alım ilanı yayımlayarak farki birimlerine personel alımları olacağını ilan etti. 

Kariyer siteleri üzerinden adaylara duyurulan alımlara dair paylaşılan bilgilerde, alımların en az lise mezunu olan adaylar arasından çeşitli meslek gruplarından olacağı bildirildi. 

İşte üniversite tarafından yayımlamanan personel alım ilanı. 

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIM İLANI

İstanbul Altınbaş Üniversitesi yayımladığı duyurusunda toplam 15 farklı kadroda personel alımı yapacağını açıkladı. Bu alımlar lise, önlisans ve lisans düzeyinden mezun adaylar arasından olacak. 

İşte ilan edilen o açık kadrolar,

Staj Birim Personeli, Fakülte Sekreteri, Bilimsel Araştırma Projeleri Yönetmeni, İşe Alım Uzmanı, WEB TV Müdürü, CRM Yönetmeni, Labaratuvar Teknisteni, Ofis Koordinatörü, Diş Hekimi Asistanı, Elektrik Teknisyeni, Mekanik Teknisyen, İdari İşler Uzmanı, Yurt Görevlisi, Kütüphane Uzmanı, Sterilizasyon Uzman Yardımcısı

BAŞVURU KOŞULLARI

Üniversite bünyesinde çalışmak isteyen adaylar başvurularını aşağıda yer alan bağlantı üzerinden yapabilirler. 

Ancak başvurulardan önce adayların dikkat etmeleri gereken bazı koşullar bulunuyor. Bu başvuru koşullarının en önemlisi alım yapılacak kadro için belirlenen öğrenim şartı.

Öğrenim şartının dışında üniversite adaylardan ayrıca her pozisyon için gerekli deneyim, sertifika ve yaş gibi özel şartların sağlanmasını istiyor. Bu işlemlerin dışında adayların sağlamaları gereken diğer koşullar şunlar;

MS Office uygulamalarına hakim, Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için), Vardiyalı çalışma sistemi bulunmaktadır. Planlama, takip ve iletişim becerileri gelişmiş,

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. 

İlana başvurular elektronik olup adaylar bu işlemlerini aşağıda yer alan bağlantı üzerinden yapabilirler. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2VvPFOS

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir