Özel sektör İş İlanları

Pegasus Hava Taşımacılığı İş İlanı: Misafir Hizmetleri Memuru Alınıyor

Pegasus Hava Taşımacılığı kariyer siteleri üzerinden iş ilanı yayımladı. Bu ilanda kurumun ihtiyaç duyduğu alanlarda personel alımları olacağı bildirildi. 

Daha önceden yayımlanan ilanlara ek olarak, tek bir kadroda personel alımı yapacağını açıklayan kurumun yayımladığı yeni ilanında Misafir Hizmetleri Memuru alımı yapacağı belirtildi.

MİSAFİR HİZMETLERİ MEMURU ALIM İLANI

Söz konusu personel alım ilanında yer alan bilgilere göre Pegasus Hava Yolları, Adnan Menderes Havalimanı’ nda Yer İşletme Direktörlüğü bünyesinde görevlendirmek “Misafir Hizmetleri Memuru” alımı yapacak. Bu kadroda çalışacak olan personeller Check-in, boarding, arrival, kayıp eşya, bilet satış süreçlerinde görev alacaklardır. 

Başvuru Şartları Neler?

Adaylara duyurulan ilan metninde bu kadro için hangi özelliklere sahip olunması gerektiği de yer aldı. Firma adaylardan öğrenim şartından, alım yapılacak kadronun mesleki gerekliliklerine çok sayıda koşulun sağlanmasını istedi. 

İşte O Koşullar

İlana başvuruda bulunacak adayların en az önlisans mezunu olması, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmesi, iyi derecede İngilizce bilmesi (ikinci dil tercih sebebi olarak belirtildi) ve MS Office programlarına hakim olunması. Bu şartlara ek ayrıca çalışma sistemi ile ilgili olarak adayların İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri güçlüMisafir odaklı hizmet anlayışına sahip ve Sorumluluk sahibi ve takım çalışmasına yatkın olması istendi. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Tecrübeli, tecrübesiz adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanına başvurular firmanın anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. 

İlana başvuru için:   https://bit.ly/2IrXiAG (Kırmızı renkte verilen bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir