Özel sektör İş İlanları

Pegasus Havayolları 1000 Personel Alım İlanı: Kabin Memuru, Pilot Adayı, Ofis Personeli

Pegasus Havayolları kendisine ait internet sitesi üzerinden kabin memuru ve pilot adayı alımı başvurularını almaya başladı. 

Bu kadrolar için 1000 personel alımı yapmaya hazırlanan kurumun personel alım ilanında yer alan ve ilana başvurular için gerekli olan tüm koşulları sizlerle paylaşıyoruz. 

PEGASUS HAVAYOLLARI PERSONEL ALIM İLANI

Pegasus Havayolları tarafından ilan edilen alımlar yalnızca iki kadrodan olmayacak. Çeşitli mühendis, teknik personel ve diğer kadrolarda alımlar yapılacak. 

Esas Alımlar: Kabin Memuru ve Pilot Adayı

Teknik Personel Kadroları: Güç Sistemleri Mühendisi, Kıdemli Süreç ve İş Geliştirme Mühendisi, Uçak Sistemleri Mühendisi, Kalite Mühendisi, Kıdemli Yer Ekipman Bakım Onarım Uzmanı,

Diğer Kadrolar: Ücretlendirme ve Yan Hakları Uzmanı,Muhasebe Destek Elemanı, İş Analisti, Simülatör Teknisyeni, Misafir İlişkileri Ofis Destek Elemanı, Uçak Mühendisi, Mekanik Teknisyeni, Grup Satış Uzmanı,Uçuş ve Yer Eğitim Yöneticisi,

BAŞVURU KOŞULLARI

Pegasus Havayolları tarafından ilan edilen personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar, başvuru koşullarını kadroya göre inceleyecekler. 

Kabin Memuru Kadrosu İçin

Bu kadro için adayların en az önlisans mezunu olması gerekiyor. Bu kadro için deneyim şartı aranmıyor; hem deneyimli hem deneyimsiz adaylar için ilanlar bulunuyor. 30 yaşını aşmamış olmak, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak, 2. dil bilmek tercih sebebidir. kadın adaylarda 1.60 – 1.75 cm, erkek adaylarda ise 1.70 – 1.85 boy aralığında olmak, erkek adaylar çin askerlik görevini yapmış olmak veya en az iki yıl tecilli durumda bulunmak, 

Diğer Kadrolar için Başvuru Şartları

Pegasus Havayolları tarafından yayımlanan diğer kadrolar için sağlanması gereken genel koşullar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek adayların için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda olmak, alım yapılacak kadro gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesini karşılamak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, pozitif enerjili, İletişim becerileri güçlü olmak,, seyahat engeli olmamak ve varsa unvanlara göre belirlenen özel şartları sağlamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Pegasus Havayolları tarafından ilan edilen personel alım ilanları için başvurular firmanın kendisine ait internet sitesi üzerinden ya da anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yapılıyor. 

Bağlantıları kullanarak ilanlara ulaşmak ve başvuruda bulunmak için alt tarafta vermiş olduğumuz bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Kariyer sitesi aracılığıyla başvuru için: https://bit.ly/2Jt4QEJ

Firmanın kendi sitesi üzerinden başvuru için:  https://bit.ly/2ZqDunc

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir