Özel sektör İş İlanları

Philip Morris SA Yüksek Maaşlı En Az Lise Mezunu Personel Alım İlanı Yayımladı!

Philip Morris International, 160 ülkede satış yapan uluslararası bir tütün şirketidir. 2007 yılında dünyadaki tütün piyasasının %15,6’sı PMI’a aittir ve dünyadaki en büyük tütün şirketidir. Dünya çapında 50’den fazla ülkede üretim yapan PMI, 75.600 kişiyi çalıştırmaktadır.

Philip Morris/ Sabancı, sitesinde yeni ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlarda Elektrik- Elektronik Teknisyeni ve Mekanik Bakım Teknisyeni olmak üzere personel alımları yapacağını belirten şirket, başvuru detaylarına da ilan üzerinde yer verdi. İşte ilanlar…

Mekanik Bakım Teknisyeni

PHILIP MORRIS SA


İlan Tarihi:17.09.2019

Genel Nitelikler

Görev tanımı:

İş güvenliği politikalarını günlük rutin işlerle bütünleştirip, iş güvenliği prosedürlerini titizlikle takip etmek.

Şirket hedeflerini gerçekleştirmek üzere, yürürlükte olan prosedür ve politikalar ile üretim ve bakım planlarını takip ederek, sorumlu olduğu makina gruplarının her türlü bakım aktivitelerine katılmak. Belirlenmiş bakım iş listelerine uygun biçimde işlerin ve bakım teknisyenlerinin organizasyonunu yapmak. Bakımlarda ya da arıza durumlarında kullanılmak üzere kayıtlı yedek grupların hazır ve kullanılabilir durumda olmalarını sağlamak için atelyede grup toplama işini organize ve takip etmek.

Bakım toplantılarına katılmak ve bakımda planlanan aktivitelere uygun olarak bakım teknisyenlerinin iş dağılımını organize etmek. Planlı bakım aktivitelerinin planlanan süre, uygun maliyet ve mümkün olan en yüksek kalitede yapılmasını sağlamak. Bakım sırasında kullanılan gerekli form ve listelerin doğru ve eksiksiz biçimde doldurulmalarını sağlamak. Bakım öncesi ve sonrasında makina performans göstergelerinin takibini yaparak; bakımla ilgili olumlu ya da gelişmesi gereken alanları tespit edip; bakım strateji ve uygulamalarının sürekli gelişiminin sağlanmasında bakım şefine destek olmak

Bakım atelyesinin düzenli ve temiz bir şekilde tutulmasını sağlamak. Düzen ve temizliği bir plan dahilinde oluşturmak ve korumak üzere yürütülen çalışmaları gözetmek ve çalışmalarda aktif görev almak. Mevcut sistemleri kullanarak yedek grupların takibini yapmak. Bakımı yapılacak grupların önceliklerini belirleyerek, grupları hazır hale getirmek üzere teknisyen organizasyonunu yapmak, yedek parça ihtiyaçlarını tespit etmek ve gerektiğinde sistem üzerinden İlk siparişlerini yapmak.

Mini eğitimler ya da Tek Nokta Dersleri hazırlayıp vermek suretiyle üretim ve bakım teknisyenlerinin teknik bilgi ve tecrübelerinin artırılmasını sağlamak. Belirgin bir disiplin oluışturmak üzere şirket politika ve prosedürleri ile işçi sağlığı ve iş güvenliği prosedürlerine uygun davranarak örnek olmak. Üretim ve bakım ekipleri arasında etkin iletişimin kurulmasını sağlamak.

Bakım yada mekanik arızalar sırasında çıkan parçaların geri kazanımını araştırmak. Yedek parça sarfiyatını azaltacak projeler geliştirmek ya da projelerde görev almak.

Değişen Masai saatlerine uyum sağlayabilecek.

Yeterlilikler :

Mekanik Bakım konusunda en az 3 yıl çalışma deneyimi.

Mekatronik altyapısı.

Yukarıda belirtilen bölge kapsamındaki makine ve ekipmanlar için her türlü mekanik müdahaleyi yapabilen (arıza, makine ayarı, bakım vb.) Bu teknolojiler konusunda ayrıntılı bilgi ve yüksek derecede uzmanlığa sahip olan.

İyi düzeyde problem çözme becerisi ve analitik düşünce.

İyi düzeyde iletişim becerisi (yazılı ve sözlü), takipçi, proaktif,pozitif.

Teknik çizim okuyabilme ve el aletleri kullanma kabiliyeti.

Pnömatik, rulman ve yağlama bilgisi.

Tercihen MS Office bilgisi.

Teknik ve Dengi Lise Mezunu.
Şehir: İzmir

İLANI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Elektrik/ Elektronik Teknisyeni

İş Tanımı

Genel Nitelikler

İzmir Torbalı’daki fabrikamızda çalışmak üzere üretim, iş güvenliği ve kalite gereklerinin yerine getirilmesi için elektronik bakım ve proses kontrolünü yapacak Elektrik/Elektronik Teknisyeni arıyoruz.

Teknik Lise veya Teknik Yüksekokul; Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Otomasyon Kontrol Sistemleri bölümü mezunu,

En az 3 yıl Elektrik/Elektronik/Mekatronik/Otomasyon  Teknisyeni olarak deneyim kazanmış,

Makina yazılımları, Siemens S5, Siemens S7 , Beckhoff Twincat yazılım dillerinden en az birini çok iyi seviyede bilen,

Robot Teknolojilerine hakim, bakım yapabilecek.

Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için)

Görev Tanımı:

Üretim makinelerinin tüm yazılımsal değişikliklerini yapmak,

Üretim ekipmanlarının ve makinelerin elektrik/elektronik sistemlerin kurulumunu ve değişiklikleri yapmak,

Üretim ekipmanlarının ve makinelerin elektrik/elektronik sistemlerinin periyodik bakım, arıza onarımlarını yapmak,

Verimlilik, kalite ve iş güvenliği amaçlarını gerçekleştirmek için ilgili kişilerle işbirliği yapmak,

Yedek parça ihtiyaçlarını önermek ve kullanımlarının etkinliğini izlemek,

Şehir/Ülke: İzmir

İlan Tarihi: 01.10.2019

İLANI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir